Generální partner - Skupina ČEZ

Poslední turnaj extraligy juniorů

28. 3. 2022 (zdroj: text: Jakub Koloušek, komentářů: 0)
Foto: Poslední turnaj extraligy juniorů

Pro juniory se o víkendu 5. - 6. března uskutečnil nejdůležitější turnaj sezony v Benátkách nad Jizerou

  • VK Karlovarsko - SVK Ústí nad Labem 3:0
  • VK Karlovarsko - VK Benátky 1:3
  • VK Karlovarsko - Orion Praha 3:2
  • VK Karlovarsko - VK Kojetín 3:1  

 

Náš úkol byl umístit se lépe než SVK Ústí nad Labem, se kterým jsme turnaj odstartovali. Konečně se nám podařilo přijet v kompletní sestavě a na sobotu nám přijel pomoct blokař Radek Baláž. Soupeře jsme přehráli ve všech činnostech a podařilo se nám eliminovat rozdílového hráče Matouše Langa, takže jednoznačná výhra 3:0. Ale nebylo vyhráno, další zápas byl s VK Benátky. Infarktový zápas, vyrovnané  všechny koncovky setu a nakonec prohra 1:3, ale hezký sport.

 

V neděli nás čekalo VK Orion Praha, družstvo, které je na posledním místě a neměli co ztratit, takže hráli uvolněně. My jsme byli bohužel nervózní, podle toho zápas vypadal. Prohrávali jsme 1:2  a 16:20, takže to s námi vypadalo velice bledě. Pak přišel na servis Matěj Štatský a svým servisem odtáhl soupeře od sítě, dvakrát ubránil v poli a rázem to bylo 20:20. Nastartoval celé družstvo a srovnali jsme na 2:2, tiebreak byl vyrovnaný až do konce, nakonec těsná výhra 3:2.

 

Čekali jsme na zápas  SVK Ústí n/Labem vs. Orion Praha, které vyhrálo SVK 3:2. Takže tímto zápasem, kdy SVK ztratilo bod, už nás nemohlo přeskočit. Poslední zápas s VK Kojetín. Jednoznačně nejlepší zápas sezony, kluci hráli perfektně, vše nám vycházelo a byl to pohledný volejbal. Po všech zraněních a covidech jsme nakonec skončili na 3. místě s jednou prohrou.

 

Tímto turnajem se s námi rozloučil Adam Šindler, který odehrál svoji poslední sezona v juniorech. Děkujeme Adame a přejeme hodně štěstí v seniorech!  

Komentáře


WEB A-týmu
Letní volejbalový kemp 2022

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2022 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací