Generální partner - Skupina ČEZ

Beachvolejbalový víkend se vydařil

21. 6. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Beachvolejbalový víkend se vydařil

Tři dny plné plážového volejbalu si užilo 30 dětí

První kemp letošního léta uspořádal náš klub o víkendu 17.-19. června 2022. Jednalo se o beachvolejbalový víkend. Kapacita kempu byla vypsána pro 30 dětí a jsme moc rádi, že tato kapacita byla naplněna. V pátek 17. června se tedy v areálu v Tuhnicích sešlo 30 volejbalových nadšenců, kteří chtějí věnovat svůj čas rozvoji svých schopností a volejbalových dovedností. Tento víkend byl tedy zaměřen pouze na plážový volejbal.

 

Trénovalo se ve dvou skupinách. O každou skupinu se starali dva trenéři. Jedním z trenérů byl i člen A týmu VK Karlovarsko Martin Fišer, který předával své mistrovské zkušenosti. Dále se o děti starala naše nová trenérka minivolejbalu Veronika Jeníčková. Trenérský tým doplnila Hanka Makoňová, která má bohaté zkušenosti s plážovým volejbalem i ze studií v USA. Hlavním organizátorem byl Víťa Mašek, kterému patří velké poděkování.

 

Za tři dny proběhlo 7 tréninkových jednotek po dvou hodinách. Náplň tréninků byla různorodá. Od kondičních cvičení, přes cvičení technícká až po turnaje. Pro děti byl zajištěn kompletní servis v podobě pitného režimu, svačin, obědů a každý si odnesl kromě zážitků i tričko VK Karlovarsko.

 

Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na další akce, které náš klub pořádá. V červenci to bude kemp opět pro 30 dětí, ale zde bude kombinace tréninků na antuce a na písku - neváhejte se přihlásit, ještě jsou poslední volná místa. PŘIHLÁŠKA ZDE.

 

V srpnu nás pak čeká velký kemp, kterého se zůčastní přes 90 dětí.

 

Tešíme se na všechny!

 

 

Komentáře


WEB A-týmu
Letní volejbalový kemp 2022

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2022 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací