Generální partner - Skupina ČEZ

Fyzička, atletika, práce s dětmi. Volejbaloví mistři vstupují do přípravy

1. 8. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Fyzička, atletika, práce s dětmi. Volejbaloví mistři vstupují do přípravy

Přesně uprostřed letních prázdnin zahajují volejbalisté Karlovarska přípravu na novou sezónu.

Vzhledem k reprezentačním povinnostem řady opor mužstvo ještě není kompletní, tréninky vede asistent trenéra Jakub Koloušek. "Zatím pracujeme s osmi hráči z "áčka" a k nim jsme povolali perspektivní juniory," vypočítal.

Začátek přípravy se od předchozích let prakticky neliší. Volejbalisté pracují především na fyzické kondici a na objemu. "Hráči si také zase pomalu osahají balon, takže odpolední bloky trávíme v hale," doplnil Koloušek. "Je to ale klasická suchá příprava, kdy střídáme posilovnu a atletiku."

Právě atletický stadion poblíž Haly míčových sportů je v přípravě extraligových mistrů ideálním místem setkání s mladými talenty. Volejbalisté školou povinní totiž tráví čas na vedlejších kurtech na tradičním letním kempu, který VK ČEZ Karlovarsko pořádá. A hráči elitního mužstva se do něj jako obvykle zapojují. "Celý tým se chystá děti na kempu navštívit, bude společné fotografování, exhibice extraligových hráčů, ale i společná hra, to vše zakončí opékání buřtů," popsal trenér Koloušek.

Obhájci mistrovského titulu stráví první čtyři týdny přípravy výhradně v tréninkovém rytmu, teprve potom přijdou na řadu zápasy či turnaje. Celé období si zpestří například celodenním výjezdem na Lipno, pořádaným generálním partnerem klubu, kde se hráči představí v rámci exhibice na písku. Do nového ročníku extraligy pak volejbalisté Karlovarska vstoupí 24. září ve své hale zápasem proti týmu Beskyd.

Komentáře


WEB A-týmu
Letní volejbalový kemp 2022

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2022 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací