Generální partner - Skupina ČEZ

B tým si zapsal do tabulky další body.

15. 11. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: B tým si zapsal do tabulky další body.

V sobotu 11.11. 2023 odcestoval náš B tým do Prahy, kde změřil síly s Prosekem. 

Pro B tým pokračovala sezóna venkovním dvojzápasem. Tentokrát jsme odjížděli do Prahy, kde nás čekal tým SK Prosek. Na klasické místo odjezdu se dostavilo 11 borců, takže jsme odcestovali skoro v plném složení. Prosek v dosavadním průběhu soutěže neuhrál moc bodů, ale věděli jsme, že utkání nebudou lehká, protože všechny týmy v naší skupině 2. ligy jsou velmi kvalitní.

 

Do prvního zápasu jsme naskočili koncentrovaně. Od začátku prvního setu jsme velmi dobře přihrávali a dařilo se nám kvalitně útočit. Po dobrém přijmu si náš mladý nahrávač Vojta Bican mohl pěkne rozehrát všechny útočníky. První set jsme tedy vyhráli 25:17. Soupeř míchal se sestavou jak to jen šlo, ale ani ve druhém setu nenašel recept na naší velmi dobrou hru. Obzvláště dobře jsme v tomto utkání přihrávali. Dalším důležitým faktorem bylo naše podání. Tlačili jsme soupeře, a to nám výrazně pomohlo k výhře ve druhém setu 25:19. Ve třetím setu bohužel opět přišla ztráta koncentrace a velké množství chyb. Soupeř bojoval o každý míč a nám se přestalo dařit hlavně v útoku. Třetí set jsme prohráli 21:25. Do dalšího setu jsme se opět dostali do tempa, jenže rozjel se i soupeř a tak se bojovalo prakticky o každý míč a tento set se dostal do vyrovnané koncovky. Tu jsme naštěstí vyhráli 26:24 a celé utkání tedy 3:1. Tři body do tabulky.

 

Druhé utkání přineslo pravou volejbalovou bitvu. Prosek posílil o dva hráče a bylo to znát. Bojovalo se opět o každý míč. My jsme měli bohužel problém s příjmem. Oproti prvnímu utkání jsme přihrávali velmi špatně. První dva sety skončili 26:24 a 24:26. Tedy vyrovnané koncovky jednou vyhrál Prosek a jedno náš tým. Ve třetím setu druhého utkání jsme zcela odešli na příjmu. Bohužel s tím i na útoku a nepomohli jsme si ani obranou. Asi náš nejhorší set v letošním ročníku soutěže. Bohužel se vytratila i bojovnost a tak jsme dostali ve třetím setu 15:25. Za stavu 1:2 jsme udělali změnu na nahrávce. Zlepšili jsme příjem a opět jsme se začali prosazovat v útoku. Dobrým podáním jsme si vytvořili náskok několika bodů a ten jsme dotáhli až do konce setu. Výhrou 25:21 jsme utkání dostali do rozhodující páté sady. Zde jsme od stavu 5:3 pro nás nebyli schopni přihrát téměř žádné podání soupeře. Set jsme prohráli 10:15 a celkem utkání 2:3. Do tabulky jsme si tedy připsali 1 bod.

 

Celkově jsou pro nás 4 body z venkovního utkání velmi dobré.

 

Sestava: Bican V., Mašek V., Fujda F., Bican J., Štatský M., Mochalov A., Stefanovič V., Houda F., Mašek T., Petrák T., Suvák M.

 

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce Střední pedagogické školy v sobotu 18.11. 2023 a soupeřem nám budou Modřany.

Přijďte nás podpořit. Bufet bude otevřen:-)

 

 

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací