Generální partner - Skupina ČEZ

Nová sezóna pro naše mládežnická družstva začne v polovině září 2017

8. 6. 2017 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: red, komentářů: 0)
Foto: Nová sezóna pro naše mládežnická družstva začne v polovině září 2017

Junioři během soustředění

Ovšem již teď se formují družstva juniorů, kadetů a žáků. V současné době trénují všechna družstva 2x týdně v Hale míčových sportů.

Pod vedením trenérů Milana Bicana a Víti Maška pracují naši hráči především na jednotlivých herních činnostech. Klasická příprava na další sezónu začne v druhé polovině srpna. Většina našich hráčů absolvuje v té době soustředění, které potrvá 12 dní a bude se konat v Merklíně. Tam využijeme jak tělocvičnu tak i venkovní kurty. Součástí soustředění bude i kondiční příprava. Hned po soustředění se přesuneme do naší domácí haly, tedy do Haly míčových sportů.

Junioři a kadeti budou trénovat pod vedením Milana Bicana 4x týdně po 1,5 hodině a k tomu si ještě budou přidávat jednou týdně posilovnu, kterou připravuje trenér A týmu Jirka Novák. Žáci pak pod vedením Víti Maška budou trénovat 3 týdně, také v Hale míčových sportů. Soutěže budou dlouhé a náročné, takže je potřeba se na ně dobře připravit. Junioři budou působit v 1. lize. Kadeti si opět zahrají extraligu. Žáky čeká krajský přebor.

Barevný minivolejbal opět budeme trénovat hlavně na základních školách v podobě kroužků. Budeme spolupracovat  se 3-4 ZŠ v Karlových Varech. Vybraní hráči barevného minivolejbalu budou moc navštěvovat i tréninky žáků a zlepšovat se tak se staršími hráči. Tréninky na školách povedou opět borci A týmu - Ondra Hudeček a Tomáš Široký.

 

Nábory mládeže

Školy budou spolupracovat s naším klubem v rozvoji barevného miniviolejbalu. Umožní klubu udělat nábor v druhé polovině června a na začátku září 2017. Ředitelé škol přislíbili možnost vytvořit na jejich školách volejbalové kroužky pro jejich žáky pod vedením našich trenérů z řad hráčů A týmu. Kroužky budou v hodinách kdy děti budou docházet z družiny. Přesné dny a hodin budou upřesněny po jednáních s vedením škol, která probíhají.

 

Jedná se o následující školy :

  • ZŠ Konečná KV
  • ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (Šmeralova)
  • ZŠ Truhlářská KV.

Na ZŠ J.A. Komenského již kroužek probíhá pod vedením trenéra Hudečka.

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací