Generální partner - Skupina ČEZ

I přes dobré výsledky bohužel sestup do nižší skupiny

28. 11. 2017 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: Milan Bican, komentářů: 0)
Foto: I přes dobré výsledky bohužel sestup do nižší skupiny

Momentka z utkání

O víkendu 25. a 26. 11. pokračovala dalším turnajem extraliga kadetů. Naši borci hráli druhou skupinu, která se konala v dalekém Kojetíne.

Program zápasů nám dovolil vyrazit až v sobotu ráno, protože jsme hráli první zápas od 13:00. Naším prvním soupeřem bylo Brno. Velice kvalitní soupeř, který nás přehrál především na podání. Prohráli jsme 2 koncovky, bohužel po vlastních chybách. První zápas tedy prohra 0:3 ( -23,-16,-22). V 16:00 jsme nastouipili k druhému zápasu. Soupeřem byl Kolín. Naši borci hráli velice dobře. Skvěle na útoku, kde se prosazoval hlavně Tomáš Houda. Celkově se hra zlepšila a výkon byl kvalitní. Nechyběla ani bojovnost. Pouze ve druhém setu jsme polevili a prohráli ho v koncovce. Výhra 3:1 zvedla týmu náladu.

 

Druhý den nás čekal souboj se silným družstvem, Kojetína. Nastoupili jsme do něj nebojácně a skvělou hrou jsme soupeře zatlačili. Dobře organizovaná obrana a zlepšená nahrávka byly klíčem k úspěchu v prvních dvou setech. Ve třetím opět přišlo polevení v koncovce a po vlastních chybách jsme ho prohráli. Naštěstí se chlapci dokázali zkoncentrovat a ve čtvrtém setu se vrátili k dobré hře. Výhra 3:1. Do posledního zápasu proti Českým Budějovicím jsme šli s tím, že musíme uhrát dva sety a tím si zajistíme postup do první skupiny pro příští turnaj. Bohužel jsme nastoupili s příliš velkým respektem a svázaný výkon na soupeře nestačil. Velké množství chyb, nedodržování taktických pokynů trenéra Milana Bicana, to byly příčiny jasné prohry 0:3.

 

Pořadí v tabulce tedy pro nás dopadlo nejhůř jak mohlo. O jeden set jsme skončili na 4. místě a pro příští turnaj tedy sestupujeme do nižší skupiny. Je to velká škola, protože jsme mohli dosáhnout na 2. místo a postup výš. Nestalo se tak a budeme se muset v příštím turnaji pokusit opět proklouznout do skupiny číslo 2 . Celkově máme ze dvou turnjů 25 bodů a držíme se na 8. příčce, která zaručuje účast ve finálovém turnaji. Kluci hrají dobrý volejbal, ale bohužel se musí srovnat i s tlakem, který si na sebe často vytváří oni.

 

Sestava: Štěpán, Bárta, Škubal, Petrák, Bubelíni, Beneš, Havlík, Fišer, Stefanovič, Houda T.

Trenér: Milan Bican

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací