Generální partner - Skupina ČEZ

6ti bodový výlet do Prahy juniorky VK ČEZ Karlovarsko

15. 11. 2018 (zdroj: text i foto: Radek Drahokoupil, komentářů: 0)
Foto: 6ti bodový výlet do Prahy juniorky VK ČEZ Karlovarsko

Selfie juniorů po vyhraných zápasech v Praze

Na 5. kolo 1. ligy juniorů jsme měli naplánovaný dvojzápas proti pražskému Dansportu, který byl druhý v tabulce hned pod námi.

Zápas začínal v 9:00, takže jsme jako tým museli vyjet dost brzy, což se většině jako ideální sobotní ráno nezdálo. Každopádně natěšenost na důležitý zápas tyto pocity překonala a vpořádku jsme se na zápas dostavili (i když nás nakonec bylo jen 10).

 

Na první zápas jsme si přivezli posilu z A-týmu Lukáše Vašinu, který se rozhodl nám první zápas pomoct. První set jsme nastoupili ve velmi dobré formě a vynikali jsme jak na příjmu, tak servisu, bloku či útoku. Soupeře jsme moc ke slovu nepustili, a tak byl výsledek prvního setu 16:25 ze strany domácích. Ve druhém setu, kdy jsme tlačili na soupeře pořád stejně, už domácí naprosto vyhořeli a druhý set prohráli 9:25. Podobné to bylo v setu třetím, kdy podlehli 13:25. Celý zápas trval přesně 52 minut.

 

Druhý zápas jsme bohužel absolvovali bez Lukáše, který odjel do Ústí Nad Labem s A-týmem. Soupeř si toho samozřejmě všiml a do zápasu naskočil s mnohem menším respektem. První set byl sice trochu více vyrovnanější, ale soupeře jsme přehráli 19:25 a opět jsme ukázali, že jsme lepší tým. Pak ale přišel set druhý, ve kterém jsme na naší hře dost polevili, zejména na servisu. Když už šestý hráč z našeho týmu po sobě nedal servis, vypadalo to, že náš trenér Milan Bican se jde zeptat, kde je nejbližší lékárna, aby si mohl koupit prášky na nervy. V tomto setu jsme soupeři podlehli 25:17 a o drama bylo postaráno. Po dobrých radách našeho trenéra, který nás před dalším setem uklidnil a vrátil do zápasové pohody, jsme nastoupili do třetího setu jako jiný tým a úspěšně ho urvali 17:25. Podobně probíhal i set poslední, ve kterém jsme si dokráčeli pro výhru 20:25 a tudíž 1:3 na sety.

 

I když jsme udělali našemu trenérovy pár nových šedivých vlasů, je to pro nás veledůležitých 6 bodů do tabulky, ve které jsme zatím na prvním místě s náskokem na druhého 5 bodů. Příští týden se utkáme s Českými Budějovicemi, a budeme se co nejvíce snažit, aby byl náš náskok ještě větší.

 

Autor: Radek Drahokoupil

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací