Generální partner - Skupina ČEZ

6ti bodový výlet do Prahy juniorky VK ČEZ Karlovarsko

15. 11. 2018 (zdroj: text i foto: Radek Drahokoupil, komentářů: 0)
Foto: 6ti bodový výlet do Prahy juniorky VK ČEZ Karlovarsko

Selfie juniorů po vyhraných zápasech v Praze

Na 5. kolo 1. ligy juniorů jsme měli naplánovaný dvojzápas proti pražskému Dansportu, který byl druhý v tabulce hned pod námi.

Zápas začínal v 9:00, takže jsme jako tým museli vyjet dost brzy, což se většině jako ideální sobotní ráno nezdálo. Každopádně natěšenost na důležitý zápas tyto pocity překonala a vpořádku jsme se na zápas dostavili (i když nás nakonec bylo jen 10).

 

Na první zápas jsme si přivezli posilu z A-týmu Lukáše Vašinu, který se rozhodl nám první zápas pomoct. První set jsme nastoupili ve velmi dobré formě a vynikali jsme jak na příjmu, tak servisu, bloku či útoku. Soupeře jsme moc ke slovu nepustili, a tak byl výsledek prvního setu 16:25 ze strany domácích. Ve druhém setu, kdy jsme tlačili na soupeře pořád stejně, už domácí naprosto vyhořeli a druhý set prohráli 9:25. Podobné to bylo v setu třetím, kdy podlehli 13:25. Celý zápas trval přesně 52 minut.

 

Druhý zápas jsme bohužel absolvovali bez Lukáše, který odjel do Ústí Nad Labem s A-týmem. Soupeř si toho samozřejmě všiml a do zápasu naskočil s mnohem menším respektem. První set byl sice trochu více vyrovnanější, ale soupeře jsme přehráli 19:25 a opět jsme ukázali, že jsme lepší tým. Pak ale přišel set druhý, ve kterém jsme na naší hře dost polevili, zejména na servisu. Když už šestý hráč z našeho týmu po sobě nedal servis, vypadalo to, že náš trenér Milan Bican se jde zeptat, kde je nejbližší lékárna, aby si mohl koupit prášky na nervy. V tomto setu jsme soupeři podlehli 25:17 a o drama bylo postaráno. Po dobrých radách našeho trenéra, který nás před dalším setem uklidnil a vrátil do zápasové pohody, jsme nastoupili do třetího setu jako jiný tým a úspěšně ho urvali 17:25. Podobně probíhal i set poslední, ve kterém jsme si dokráčeli pro výhru 20:25 a tudíž 1:3 na sety.

 

I když jsme udělali našemu trenérovy pár nových šedivých vlasů, je to pro nás veledůležitých 6 bodů do tabulky, ve které jsme zatím na prvním místě s náskokem na druhého 5 bodů. Příští týden se utkáme s Českými Budějovicemi, a budeme se co nejvíce snažit, aby byl náš náskok ještě větší.

 

Autor: Radek Drahokoupil

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací