Generální partner - Skupina ČEZ

Tým juniorů předvedl v Hradci Králové bezchybný výkon

5. 11. 2019 (zdroj: text i foto: Vít Mašek, komentářů: 0)
Foto: Tým juniorů předvedl v Hradci Králové bezchybný výkon

Junioři Karlovarska 2019/2020

O víkendu 2.-3.11. 2019 odehrálo družstvo našich juniorů první bodovaný turnaj extraligy. Hrálo se v Hradci Králové a čekaly nás 4 utkání.

V předchozím rozřazovacím turnaji ve Zlíně jsme se probojovali do druhé skupiny. V této skupině nás v Hradci čekala tato družstva: Hradec Králové, České Budějovice, Kojetín a Benátky nad Jizerou. V sobotu jsme první utkání hráli od 13:00 , takže jsme mohli vyrazit až v sobotu ráno. Soupeřem nám byly Benátky nad Jizerou. Soupeře jsme od začátku tlačili dobrým podáním a skvělou obranou na síti. Po hladkém průběhu jsme první zápas vyhráli 3:0. Druhý zápas nás čekal od 16:00 proti Kojetínu. Opět jsme soupeře tlačili skvělou obranou jak na síti tak v poli a prosazovali se dobře i naši smečaři. V neděli v 9:00 nás čekalo domácí družstvo, které v sobotu také vyhrálo 2x 3:0, šlo tedy o první místo v tabulce. Do zápasu jsme nastoupili koncentrovaně a skvěle jsme odehráli všechny 3 sety. V tomto utkání dominoval Radek Baláž, který nekompromisně skládal míče na soupeřovu palubovku a svým blokem dostal soupeře pod tlak. Přidal i esa na podání.

 

Jasná výhra 3:0 a tedy průběžné první místo. Posledním soupeřem ve 12:00 bylo družstvo z Českých Budějovic. A i tento zápas se moc nelišil od těch předchozích. Soupeř neměl co nabídnout na naší dobrou hru, pouze ve třetím setu přišla mírná krize, ale tu jsme včas zažehnali a opět vyhráli 3:0. Tedy plný počet bodů bez ztráty setu a jasný postup do první skupiny pro příští turnaj. Za náš tým naskočili všichni hráči, kteří trénují a hrají za A tým.

 

Skvěle hrající dvojici Džavoronok - Baláž doplnili dobře útočící Houda, spolehlivý Petrák, zkušený Stefanovič, skákající Fišer a mrštný Bárta na liberu. Další hráči našeho týmu se dostali na palubovku méně, ale svojí podporou a týmovým duchem přispěli k výhrám stejnou měrou - Bubelíni, Škupal, Štěpán, Hnojský, Šindler.

 

Pro příští turnaj ještě není znám pořadatel. Víme kdo bude naším soupeřem. Budou to družstva: Příbram, Liberec, Praha, Hradec  Králové.

 

FOTOGALERIE

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací