Generální partner - Skupina ČEZ

Tým juniorů předvedl v Hradci Králové bezchybný výkon

5. 11. 2019 (zdroj: text i foto: Vít Mašek, komentářů: 0)
Foto: Tým juniorů předvedl v Hradci Králové bezchybný výkon

Junioři Karlovarska 2019/2020

O víkendu 2.-3.11. 2019 odehrálo družstvo našich juniorů první bodovaný turnaj extraligy. Hrálo se v Hradci Králové a čekaly nás 4 utkání.

V předchozím rozřazovacím turnaji ve Zlíně jsme se probojovali do druhé skupiny. V této skupině nás v Hradci čekala tato družstva: Hradec Králové, České Budějovice, Kojetín a Benátky nad Jizerou. V sobotu jsme první utkání hráli od 13:00 , takže jsme mohli vyrazit až v sobotu ráno. Soupeřem nám byly Benátky nad Jizerou. Soupeře jsme od začátku tlačili dobrým podáním a skvělou obranou na síti. Po hladkém průběhu jsme první zápas vyhráli 3:0. Druhý zápas nás čekal od 16:00 proti Kojetínu. Opět jsme soupeře tlačili skvělou obranou jak na síti tak v poli a prosazovali se dobře i naši smečaři. V neděli v 9:00 nás čekalo domácí družstvo, které v sobotu také vyhrálo 2x 3:0, šlo tedy o první místo v tabulce. Do zápasu jsme nastoupili koncentrovaně a skvěle jsme odehráli všechny 3 sety. V tomto utkání dominoval Radek Baláž, který nekompromisně skládal míče na soupeřovu palubovku a svým blokem dostal soupeře pod tlak. Přidal i esa na podání.

 

Jasná výhra 3:0 a tedy průběžné první místo. Posledním soupeřem ve 12:00 bylo družstvo z Českých Budějovic. A i tento zápas se moc nelišil od těch předchozích. Soupeř neměl co nabídnout na naší dobrou hru, pouze ve třetím setu přišla mírná krize, ale tu jsme včas zažehnali a opět vyhráli 3:0. Tedy plný počet bodů bez ztráty setu a jasný postup do první skupiny pro příští turnaj. Za náš tým naskočili všichni hráči, kteří trénují a hrají za A tým.

 

Skvěle hrající dvojici Džavoronok - Baláž doplnili dobře útočící Houda, spolehlivý Petrák, zkušený Stefanovič, skákající Fišer a mrštný Bárta na liberu. Další hráči našeho týmu se dostali na palubovku méně, ale svojí podporou a týmovým duchem přispěli k výhrám stejnou měrou - Bubelíni, Škupal, Štěpán, Hnojský, Šindler.

 

Pro příští turnaj ještě není znám pořadatel. Víme kdo bude naším soupeřem. Budou to družstva: Příbram, Liberec, Praha, Hradec  Králové.

 

FOTOGALERIE

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací