Generální partner - Skupina ČEZ

Soustředění juniorů a kadetů v Merklíně

20. 8. 2020 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Soustředění juniorů a kadetů v Merklíně

Již počtvrté se talentovaná mládež VK ČEZ Karlovarsko sešla v Merklíně na tréninkovém kempu

V termínu 10.8. - 19.8. proběhlo soustředění juniorů a kadetů volejbalového klubu VK ČEZ Karlovarsko. V dalším týdnu budou areál využívat starší žáci pod vedením jejich nového trenéra Petra Konopky.

"Juniorů a kadetů se sešlo celkem šestnáct. Na soustředění chyběly opory týmu Radek Baláž, který se přípravuje na podzimní ME U20, a Tomáš Houda, který je zapojen v přípravě A-týmu " sdělil základní informace Milan Bican hlavní trenér obou družstev. 

Celé soustředění bylo zaměřeno na získání fyzické kondice a zdokonalování herních činností jednotlivce. K ruce hlavnímu trenérovi byli Víťa Mašek, Viktor Skořepa, Pavel Flekač a Stanislav Houda. 

" Ráno jsem měli vždy nějaký výběh po Merklínském okolí spojený s posilováním. Odpoledne jsem se pak zaměřili na volejbalové dovednosti. Všichni kluci makali na sto procent a udělali mi velkou radost svým nasazením. " doplnil Milan Bican 

 V nadcházejícím týdnu začínají hráči trénovat již v Hale míčových sportů. Ještě než vypuknou extraligové soutěže, vyrazí změřit své síly na kvalitně obsazený přípravný turnaj do Chebu. Obě družstva čekájí v nadcházející sezóně tuhé boje v extralize juniorů a kadetů. Celkem hráči odehrají  po šesti turnajích v každé kategorii. Cílem obou složek je udržet tyto soutěže v Karlovarském kraji. Pro tento účel budou letos nově probíhat i individuální tréninky pro talentované jedince, které by měly přispět k jejich výkonnostnímu růstu. 

 

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací