Generální partner - Skupina ČEZ

Den dětí a turnaj žáků

6. 6. 2021 (zdroj: text: , foto: Daniel Seifert, komentářů: 0)
Foto: Den dětí a turnaj žáků

V pátek 4.6.2021 náš klub uspořádal volejbalové odpoledne pro děti

Ve volejbalovém areálu bylo opravdu živo. Na jednom hřišti na plážový volejbal probíhal ve spolupráci s VK Karlovy Vary nábor nových členů, kteří si mohli vyzkoušet volejbalové dovednosti pod vedením mistrů extraligy. Dětem se zde věnovali hráči našeho A týmu - Radek Baláž, Martin Fišer a Tomáš Houda a nadějní junioři Dominik Čertík a Filip Houda. Své zkušenosti zde také předával bývalý skvělý hráč a v současnosti manažer Karlovarska Ondra Hudeček.

Na antukových kurtech jsme uspořádali turnaj žáků v šestkovém volejbalu. Za krásného počasí se na všech třech kurtech odehrálo dohromady 15 utkání. Tři týmy mladších žáků a tři týmy starších žáků si zahráli o hodnotné ceny. V systému každý s každým bylo nakonec nejúspěšnější družstvo VK Jirkov  - starší žáci. Dalšími účastníky turnaje byly družstva VK Jirkov - mladší žáci
(2.místo), Volejbal Aš - Klokani starší žáci (3.místo), VK Karlovarsko - starší žáci (4.místo), VK Karlovarsko - mladší žáci (5.místo), Volejbal Aš - Klokani mladší žáci (6.místo). Jsme moc rádi, že se sešlo 6 týmu a všem děkujeme za účast. Bylo krásné po dlouhé době vidět děti sportovat a hrát volejbal. Zcela jistě tento turnaj zopakujeme abychom mohli opět srovnat výsledky našeho snažení v tréninku s jinými družstvy. O bezproblémový turnaj se postarala trojice našich trenéru Standa Houda, Tomáš Mašek a Pavel Flekač. Děkujeme!

V areálu byl také pro děti připraven další doprovodný program. Velkou atrakcí byl skákací hrad, který byl neustále obsazen a využit zcela naplno. Všichni příchozí se mohli vyfotit s pohárem pro Mistra extraligy mužů, který byl po celé odpoledne k dispozici. Příchozí se také mohli nechat namalovat podle vlastních představ, tuto možnost využila hlavně děvčata, která mohla poté s vyzdobeným obličejem fandit při exhibici hráčů VK Karlovarsko. V 18:00 se na prvním kurtu na plážový volejbal utkala trojice hráčů A týmu (Houda T., Fišer, Baláž) proti trojici hráčů B týmu (Houda F., Čertík, Král). Po krásné a kvalitní volejbalové bitvě zvítězili hráči A týmu, ale opravdu jen těsně 2:1 na sety, přičemž rozhodující set skončil 22:20.

Jsme rádi, že tato akce proběhla bez problému a za dodržení všech hygienických opatření. Těšíme se na další setkání a připomínáme, že stále nabíráme nové členy do našeho klubu, takže neváhejte a přijďte vyzkoušet volejbal do klubu VK Karlovarsko každou středu a čtvrtek od 15 hod.

Foto z turnaje: Fotogalerie

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací