Generální partner - Skupina ČEZ

Kadeti a junioři na Prague Volleyball Games

1. 9. 2021 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Kadeti a junioři na Prague Volleyball Games

V neděli a pondělí 29. a 30.8. se naše družstva kadetů a juniorů zúčastnila letního vydání PVG, kde si mohli naši borci ověřit svojí výkonnost proti ostatním týmům z České republiky, ale také ze zahraničí, např. z Rakouska.

Družstvo kadetů složené z kluků ročníku 2006 a 2007 zahajovalo svoje účinkování na PVG proti družstvu LVI Praha B. Start to byl zpočátku povedený, jelikož jsme favorita zápasu zaskočili a první sadu vyhráli. Bohužel jsme tempo neudrželi, soupeř začal méně chybovat a další dva sety jsme již prohráli, celkem tedy 1:2 na sety. Druhý zápas proti Orion Praha byl také velice vyrovnaný. I přes prohru 0:2 na sety vše došlo do koncovek, ve kterých ovšem pevnější nervy udrželi naši protivníci, druhý set např. 26:28. Třetí zápas byla tak trochu noční můra, prohra 0:2 se Lvi Praha A byla bohužel jednoznačná. Se třemi prohrami v nedělním kláních jsme odjížděli lehce posmutnělí, ale o to víc jsme chtěli ukázat co v nás je druhý den. V pondělí jsme k prvnímu zápasu nastoupili jako favorité proti týmu Lvi Praha C. Po hladké výhře nad mladými Lvi jsme měli první vítězství a pomalu jsme se chystali na rakouský celek Volleyteam NO. Nažhavení a vyhecovaní jsme proti dosud neporaženému týmu nastoupili v sestavě Eckhart, Stehlík, Skalický, Milota, Kneifl, Jindříšek a na liberu výtečně hrající Oeding a nutno dodat, že to byl z naší strany nejlepší zápas na turnaji. První set se přeléval z jedné strany na druhou, ale nakonec jsme set překlopili na naši stranu a zaslouženě ho vyhráli. Soupeř byl evidentně zaskočený naší hrou a i v začátku druhé sady nevěděli jak na nás. Za stavu 4:0 si trenér rakouského týmu vzal oddechový čas, který vlil bohužel soupeři krev do žil a náš tým začal pomalu stahovat a přehrávat. Nicméně jsme se nevzdávali a prohráli druhý set až v koncovce. V tiebraku soupeř zpřesnil svoji hru  a my již nedokázali tak reagovat. Nicméně bych rád kluky pochválil, protože to opravdu výborný zápas a kluci i přes prohru mohli být na sebe hrdý. Celkově jsme obsadili o 1 bod 5. místo a do zimních PVG máme na čem pracovat.
 
Družstvo juniorů v sestavě Houda, Koubek, Zapletal, Bican, Kropp, Dedich, Pavlas, Štatský skončilo na 6.místě. Turnaj měl velice kvalitní obsazení a my změřili síly se republikovou špičkou v mládežnickém volejbale. Naše hra měla stoupající úroveň a týmu přinesla potřebnou herní praxi do nadcházející sezóny a poznatek, že když budeme kvalitně pracovat na tréninku, můžeme se rovnat i s těmi nejlepšími. 

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací