Generální partner - Skupina ČEZ

Junioři mají za sebou první turnaj v extralize

15. 10. 2021 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Junioři mají za sebou první turnaj v extralize

První turnaj extraligy juniorů se konal o víkendu 9.-10. října v Příbrami.

Zápasy:

  • VK Karlovarsko - Jihostroj České Budějovice  0:3
  • VK Karlovarsko - Příbram 0:3
  • VK Karlovarsko - Orion Praha 1:3
  • VK Karlovarsko - Fatra Zlín 2:3

 

První zápas s Jihostrojem, až na první set, byl velice vyrovnaný vždy jsme vedli o jeden až dva body, ale bohužel jsme si oba sety prohráli vlastním přičiněním.

 

Druhý zápas nastoupili kluci proti Příbrami. Příbram je jeden z favoritů na medaili a jednoznačně nás přehrála 3:0.

 

Třetí zápas byl s pražským Orionem. První set jsme hráli bezchybně a dodržovali jsme co jsme si řekli. Druhý set jsme měli luxusní náskok 20:14, i přes několik vlastních nevynucených chyb, ale set jsme přesto prohráli... Tento scénář byl i ve třetím a čtvrtém setu. Měli jsme několik setbolů, ale neproměnili jsme ani jeden. Zápas na 3:0 pro nás dopadl úplně obráceně.

 

Čtvrtý zápas jsme odehráli proti Fatře Zlín. Kluci začali odvážně a set vyhráli. Jenže bohužel jako předchozí zápasy vedeme, jsme důstojným protivníkem a najednou hromada našich chyb, a tak jsme prohráli druhý i třetí set. Čtvrtý set jsme byli odevzdaní, ale Zlín nesmyslně začal kupit jednu chybu za chybou toho jsme se chytli a set jsme uhráli a šli do pátého setu. V tie-breaku jsme jednoznačně tahali za kratší konec a po boji jsme prohráli 2:3.

 

Hodnocení:

Skončili jsme jako poslední, ale kluci bojovali. Líbila se mi jejich mezihra, ale bohužel nejsme ještě dostatečně sehraní. Máme úzký kádr a byl zraněný náš hlavní smečař Petr Koubek, který se pak zapojil do zápasu s Orionem a Zlínem. Neposloucháme pokyny trenéra a pořád si myslíme, že víme nejlíp jak se to hraje. Když ho poslechneme tak to funguje, že jo kluci. Jako plus vnímám, že s námi poprvé hrál Jan Eckhard (nahravač) který přišel z žáků (USK Plzeň) a hned hrál EX-juniorů a popral se s tím docela dobře (ale rezervy jsou tam ještě veliké). Měli jsme výborné pasáže, ale vždy jsme je v koncovce pokazili, na tom musíme zapracovat! Jsme rovnocení soupeři s každým družstvem, ale na koncovkách musíme hodně zabrat a věřit si. Samozřejmě musím pochválit Adama Šindlera ,který nám pomohl. Příští turnaj hrajeme ve skupině s družstvy ,která skončila jako my na 5. místě a tam musíme zabodovat abychom se odrazili ode dna do vyšších pater.   

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací