Generální partner - Skupina ČEZ

Junioři mají za sebou první turnaj v extralize

15. 10. 2021 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Junioři mají za sebou první turnaj v extralize

První turnaj extraligy juniorů se konal o víkendu 9.-10. října v Příbrami.

Zápasy:

  • VK Karlovarsko - Jihostroj České Budějovice  0:3
  • VK Karlovarsko - Příbram 0:3
  • VK Karlovarsko - Orion Praha 1:3
  • VK Karlovarsko - Fatra Zlín 2:3

 

První zápas s Jihostrojem, až na první set, byl velice vyrovnaný vždy jsme vedli o jeden až dva body, ale bohužel jsme si oba sety prohráli vlastním přičiněním.

 

Druhý zápas nastoupili kluci proti Příbrami. Příbram je jeden z favoritů na medaili a jednoznačně nás přehrála 3:0.

 

Třetí zápas byl s pražským Orionem. První set jsme hráli bezchybně a dodržovali jsme co jsme si řekli. Druhý set jsme měli luxusní náskok 20:14, i přes několik vlastních nevynucených chyb, ale set jsme přesto prohráli... Tento scénář byl i ve třetím a čtvrtém setu. Měli jsme několik setbolů, ale neproměnili jsme ani jeden. Zápas na 3:0 pro nás dopadl úplně obráceně.

 

Čtvrtý zápas jsme odehráli proti Fatře Zlín. Kluci začali odvážně a set vyhráli. Jenže bohužel jako předchozí zápasy vedeme, jsme důstojným protivníkem a najednou hromada našich chyb, a tak jsme prohráli druhý i třetí set. Čtvrtý set jsme byli odevzdaní, ale Zlín nesmyslně začal kupit jednu chybu za chybou toho jsme se chytli a set jsme uhráli a šli do pátého setu. V tie-breaku jsme jednoznačně tahali za kratší konec a po boji jsme prohráli 2:3.

 

Hodnocení:

Skončili jsme jako poslední, ale kluci bojovali. Líbila se mi jejich mezihra, ale bohužel nejsme ještě dostatečně sehraní. Máme úzký kádr a byl zraněný náš hlavní smečař Petr Koubek, který se pak zapojil do zápasu s Orionem a Zlínem. Neposloucháme pokyny trenéra a pořád si myslíme, že víme nejlíp jak se to hraje. Když ho poslechneme tak to funguje, že jo kluci. Jako plus vnímám, že s námi poprvé hrál Jan Eckhard (nahravač) který přišel z žáků (USK Plzeň) a hned hrál EX-juniorů a popral se s tím docela dobře (ale rezervy jsou tam ještě veliké). Měli jsme výborné pasáže, ale vždy jsme je v koncovce pokazili, na tom musíme zapracovat! Jsme rovnocení soupeři s každým družstvem, ale na koncovkách musíme hodně zabrat a věřit si. Samozřejmě musím pochválit Adama Šindlera ,který nám pomohl. Příští turnaj hrajeme ve skupině s družstvy ,která skončila jako my na 5. místě a tam musíme zabodovat abychom se odrazili ode dna do vyšších pater.   

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací