Generální partner - Skupina ČEZ

Junioři postoupili v extralize do skupiny C!

10. 11. 2021 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Junioři postoupili v extralize do skupiny C!

V prvním listopadovém víkendu se v Karlových Varech pořádal turnaj extraligy juniorů.

VK Karlovarsko - Ostrov - Orion Praha 3:1

První set jsme začali velmi dobře, měli jsme slibné vedeni 18:12 a nakonec jsme ho prohráli v koncovce. Naštěstí se kluci otřepali a soupeře jsme potom přehráli ve všech herních činnostech a zaslouženě jsme vyhráli 3:1.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - SVK Kolín 2:3

Zápas jako na houpačce. První set jsme měli pod kontrolou a vyhráli ho. Druhý set velice vyrovnaný, ale koncovka vyšla lépe pro soupeře, který srovnal na 1:1. Třetí set jsme stále tahali za kratší konec, ale nakonec s bojovností a štěstím jsme ho těsně vyhráli. Čtvrtý set jsme nezačali dobře, jako by se kluci báli, že vyhrají celý zapas soupeř nás tlačil a my dělali zbytečné chyby ve všech činnostech. Tie - break byl jasnou záležitostí soupeře veliká škoda, ale alespoň bod.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - SVK Svitavy 2:3

První set excelentní výkon soupeř neměl žádnou šanci byli jsme o třídu lepší. Druhý a třetí set to bylo přesně obráceně soupeř nás jasně přehrál. Čtvrtý set se kluci zvedli, zabojovali a vyhráli jsme ho. Zápas šel opět do tie - breaku, který bohužel ještě moc neumíme.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - VK Benátky nad Jizerou 3:2

Hráli jsme o všechno skupina byla tak zamotaná a potřebovali jsme vyhrát minimálně za dva body a soupeři stačil bod. Podle toho to vypadalo, kluci byli nervózní a první dva sety byly jasnou záležitostí soupeře. Pak sice polevil, ale my jsme museli bojovat jak se soupeřem, tak sami se sebou (těch zkažených servisů !!!!!). Nakonec jsme to vydřeli a vyhráli 3:2 a postoupili do vyšších pater extraligy, což je moc dobře.

 

Hodnocení:

Postoupili jsme o patro výše, a to je moc dobře. Nasazení bylo maximální kluci moc chtěli, a možná to je někdy svazovalo. Pořad stejná písnička, když vše plníme a neděláme zbytečné nevynucené chyby (útok do autu ,dvoják ,zkažený servis atd.) tak vyhráváme. Každý si vybral slabou chvilku, ale chtěl bych pochválit Filipa Houdu, ten celý turnaj hrál nejstabilněji. Petr Koubek a Adam Šindler si své také odehráli, ale je fakt , že měli trochu více naloženo takže za mě také dobře. Překvapil mě na začátku turnaje svou hrou Jarda Kropp, ale potom se trochu zasekl. Jan Eckhard se také zlepšil, ale on sám ví co má zlepšit. Matěj Štatsky střídal výborné momenty se špatnými, ale až mu dojde, že to není jenom o jedné činnosti tak bude mnohem lepší. Martin Duspiva má velké rezervy, ale na tom zapracujeme (když bude chtít :)) Vojta Bican měl  zranění, takže to není ještě ono, ale moc nám pomohl v posledním zápase. Štěpán Řeřicha toho moc nenahrál, ale když nastoupil ustál to se ctí (vynahradí si to v kadetech). 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací