Generální partner - Skupina ČEZ

Vítězná tečka v extralize kadetů

22. 3. 2022 (zdroj: text: Ondřej Hudeček, komentářů: 0)
Foto: Vítězná tečka v extralize kadetů

Kadeti za sebou mají derniéru letošní extraligy

Poslední turnaj se uskutečnil v Karlových Varech a velké díky patří Víťovi Maškovi a Střední pedagogické škole, která nám poskytnula své prostory, protože v Hale míčových sportů dostal na poslední chvíli přednost florbal.

Turnaj se z důvodu odhlášení Kolína a Rychnova nad Kněžnou nakonec konal jen v sobotu. Postupně jsem se utkali s Ústím nad Labem, Českou Třebovou a Sokolovem.

Proti Ústí a Třebové dostali příležitost všichni hráči a i když výsledky 3:0 a 3:0 vypadají jako jednoduché, tak družstvo muselo zabojovat v několika vyrovnaných koncovkách.

Vrcholem dne tak bylo derby proti Sokolovu, které bylo také soubojem o první místo v tabulce. Pro fanoušky, kteří dorazili podpořit naše naděje to byla jistě napínavá podívaná. Zápasu by slušelo přísloví - "každý chvilku tahá pilku" První set byl v koncovce úspěšnější Sokolov. V druhém setu Karlovarsko nedalo šanci Sokolu, aby vzápětí Sokolov nedal šanci domácím. Čtvrtý set za podpory diváků svoji bojovností pro sebe vyhrává Karlovarsko a jde se do finále. Poslední set celého turnaje je vyrovnaný až do samého závěru, kdy po chybě hostů na útoku mohla vypuknout naplno radost domácích mladíků, kteří tak za letošním působením v extralize napsali poslední vítěznou tečku.

Na celkové hodnocení je ale ještě čas, protože teď nás čeká nejdůležitější část sezony a to je baráž o extraligu, do které jsme i přes výhru v tomto turnaji spadli.

Kvalifikace se uskuteční v termínu 9.-10. dubna, takže máme ještě 3 týdny na to, abychom vyladili svoji formu a připravili se na své soupeře. Družstvo od začátku sezony udělalo výkonnostní pokrok a jejich pojetí hry se zápas od zápasu stává více kolektivní. Věřím, že celoroční práce přinese své ovoce v ten pravý moment.

Držte nám palce

Ondra Hudeček

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací