Generální partner - Skupina ČEZ

Celostátní kolo minivolejbalu v Karlových Varech

12. 6. 2022 (zdroj: text i foto: Pavel Flekač, komentářů: 0)
Foto: Celostátní kolo minivolejbalu v Karlových Varech

Český volejbalový svaz pověřil organizováním této velké akce VK ČEZ Karlovarsko

Ve dnech 4. a 5. června proběhlo v Karlových Varech Celostátní kolo barevného minivolejbalu za účasti 110 týmů z mnoha koutů naší republiky, a to ve spolupráci Českého volejbalového svazu a VK ČEZ Karlovarsko.

Pro organizátory tento svátek začal již v pátek v odpoledních hodinách, kdy bylo třeba připravit pro mladé sportovce 18 mobilních hřišť rozdílných parametrů.

Sobotní ráno týmy dětí obdržely volejbalová trička příslušných barev a volejbalová zábava nejmenších mohla začít, zápas střídal zápas, na hřištích bylo slyšet radostné výkřiky, výskot, vzájemné povzbuzování, ale i fandění přítomných rodičů a trenérů. Jediným menším škraloupem na tomto dni byla jen nepřízeň počasí, která sportovce vyhnala z hřišť a organizační výbor byl okolnostmi donucen zbývajících pár kol tohoto herního dne přesunout do dne následujícího, nicméně chlapci a děvčata nesmutnili, protože v rámci tohoto víkendového svátku volejbalu byla i možnost zúčastnit se a zafandit českým hráčům a hráčkám národních týmů při zápasech Golden European League v blízké Hale míčových sportů, kteří se jim odměnili za jejich podporu vítězstvími v obou zápasech.

 

Nedělní ráno začalo oproti plánu o něco dříve, aby se dohrály zápasy z předešlého dne, po jejichž odehrání tento turnaj navštívili hráči českého reprezentačního týmu. Je nutno podotknout, že během pár vteřin byli reprezentanti v obležení nadšených dětí se zářícíma očima žádajících o podpis na předem rozdané kartičky a trička. Po společné fotografii všech účastníků turnaje s hráči reprezentace a rozlosování do finálových skupin mohl oficiálně začít druhý herní den turnaje.

 

I přes únavu z předešlého dne chlapci a dívky předváděli úžasné výkony a mnozí z nich se zlepšovali zápas od zápasu a odměnou jim byla radost z dobré hry.

 

Zvuky míčů utichly, zápasy byly dobojovány a přiblížil se závěr turnaje.

 

Za povedeným turnajem udělalo pověstnou tečku vyhlašování, kde  byly všechny týmy odměněny za svou snahu a předvedenou hru pamětními medailemi, diplomem, volejbalovým sešitem a něčím dobrým na zub.  

 

Fotogalerie z turnaje zde.

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací