Generální partner - Skupina ČEZ

První turnus volejbalového kempu

28. 7. 2022 (zdroj: text: Aneta Egermajerová, foto: Eliška Drahošová, komentářů: 0)
Foto: První turnus volejbalového kempu

Karlovarská mládež má za sebou další úspěšný letní kemp, pokračovat bude druhým kempem hned první týden v srpnu!

Ve dnech 18. až 22. července proběhl první turnus volejbalového kempu v areálu v Tuhnicích (Karlovy Vary) pod dohledem Víti Maška, Lenky Horákové, Elišky Drahošové, Anety Egermajerové a Filipa Houdy aneb hlavního kropiče antuky. Přihlásilo se dvacet volejbalových nadšenců, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Každá skupina byla pod dohledem hlavního trenéra a jeho asistentem. Po celý kemp jsme měli možnost využít jak antukové, tak i hřiště plážového volejbalu. S údivem sklidila větší úspěch prašná antuka, která uschnula hned jak se nakropila.

 

Den probíhal následovně. Mezi půl devátou a devátou hodinou ranní příchod dětí do areálu, od devíti do jedenácti hodin první trénink (v deset hodin proběhla pauza se svačinou, která každý den obsahovala jiný druh ovoce či sušenku), v půl dvanácté odchod na oběd, od půl jedné do půl druhé odpolední klid, od půl druhé do tří druhý trénink, ve tři hodiny svačina, od půl čtvrté do pěti hodin volejbalový turnaj, v pět hodin odchod dětí domů. A takhle až do pátku.

 

Ve středu jsme místo dopoledního tréninku navštívili městský bazén. Jako vždy u dětí nejvíce zabodoval tobogan, ze kterého vznikly profesionální zpomalené záběry od talentované Elišky Drahošové, která byla pověřena natáčením záběrů jak nad vodou, tak i pod, kdy byla její práce oceněna následným stáhnutím do bazénu, i s mobilem. Nebojte se, mobil i Eliška to přežily bez psychické i fyzické újmy. My ji děkujeme za její obětavost a nebojácnost, při které riskovala život svůj i komunikačního kamaráda.

 

Během odpoledního klidu se u lavic na kurtech rozjel karetní hazard zvaný "prší?. Karetními nadšenci nebyli pouze trenéři, ale i ti nejmladší. Trenéři hráli o Kofolu, zato ti mladší hráli pouze o pocit výhry, a tak to má být! Karty ale nebyly jedinou hrou, která sklidila na kempu úspěch. Mezi dětmi probíhala hra ala "zabiju vosu holou rukou?. Tuto hru jsme ale museli zakázat z důvodu možného vymření vos, nikoli ochraně dětí před žihadlem. Musí přeci něco vydržet! - ha ha ha.

 

I když po celý týden pálilo slunce od rána do večera, tak nakonec naše každodenní hry "prší? ve čtvrtek ten déšť přivolaly, ale ani to nás nezastavilo. Přeci nejsme z cukru! Sladká byla vždy pouze odměna za vyhraný odpolední turnaj. Na dětech bylo během odpolední hry den ode dne vidět zlepšení, za to jsme velice rádi. Jste šikulové!

 

Poslední den (pátek) byl ve znamení her a opékání buřtů. Ráno proběhl společný trénink, po obědě následovalo osm soutěží, mezi které patřila například židličkovaná, strefování se do obruče míčem, kotouly na každé vyznačené čáře apod. Měli jsme osm výherců, kteří byli odměněni hrnečkem s logem Karlovarska, fotkou A týmu a sladkým pocitem výhry. Po soutěžích následovalo opékání buřtů, jezení melounu, popíjení točené Kofoly a sezení u ohně. Po přejedení jsme se všichni odvalili domů načerpat sílu na druhý turnus, který proběhne od prvního do pátého srpna.

 

Děkujeme dětem za skvělou práci a jejich nadšení ze hry, těšíme se na vás všechny první týden v srpnu!

 

Volejbalu zdar, a nazdar!

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací