Generální partner - Skupina ČEZ

U18 - 2.kolo Extraligy Nymburk

24. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: U18 - 2.kolo Extraligy Nymburk

O víkendu 22.-23.10. 2022 jsme vyjížděli na 2. turnaj Ex U18 do Nymburka

V sobotu a v neděli pokračovala soutěž Extraligy U18 druhým kolem v Nymburce, kde naši chlapci změřili síly ve 4. výkonostní skupině postupně s Plzní, Nymburkem, Kolínem a Blue Volley Ostrava. Souboje byly většinou vyrovnané a o výsledcích rozhodovali maličkosti. 

 

V sobotu jsme odehráli 2 zápasy, s Plzní a domácím Nymburkem. Bohužel sobota pro nás byla velice nepodařená co se týká výsledků. Oba zápasy jsme prohráli 0:3.

 

Karlovarsko - Plzeň 0:3

Karlovarsko - Nymburk 0:3

 

"První zápas proti Plzni jsme byli snad ještě na cestě. Neplnili jsme vůbec co jsme si řekli a říkali během zápasu. Kazili jsme neuvěřitelné množství podání, tudíž měl soupěř body zadarmo, a naopak Plzenští nás svým servisem rozebrali na padrť. Zaslouženě vyhráli a my bohužel zaslouženě prohráli. :-( " se zamračeným výrazem říká Petr Konopka, trenér U18.

Proti týmu z Nymburka odehráli kluci úplně jiný zápas. Domácí tým, který nakonec skončil druhý a postoupil do skupiny výše, byl zřejmě překvapený, jak jsme na ně nastoupili a bohužel jen trošku štěstíčka chybělo, abychom proti favoritovi získali v náš prospěch první set. Zápas chlapci prohráli 0:3, ale výkon už se blížil mnohem více představám trenérů. "Zápas byl velice vyrovnaný, projevila se trochu větší zkušenost s težšími zápasy" říká Standa Houda, trenér U18.

 

 

Neděle byla pro nás naopak fantastická. Vyhráli jsme oba zápasy.

 

Karlovarsko - Kolín 3:1

Karlovarsko - Blue Volley Ostrava 3:1

 

V prvním nedělním zápase jsme narazili na družstvo Kolína. Od začátku jsme převzali otěže utkání a šli si za vítězstvím. Celkem jednozačně jsme vyhráli první i druhý set. Trochu ukolébaní průběhem zápasu jsme třetí set ztratili 23:25. Ve čtvrtém setu jsme si to již pohlídali a vyhráli zaslouženě 3:1. 

 

"Zápas byl jednoznačně v naší režii, bohužel jsme ve třetím setu trochu polevili v koncentraci, soupeř se nadechl a vyhrál set. Po trochu důraznější promluvě kluci zabrali a 4.set, a tím i celý zápas, vyhráli. Pokud chceme hrát s těmi nejlepšími, musíme se takových výpadků vyvarovat" vypráví Petr Konopka.

 

Poslední náš zápas byl proti vítězi skupiny z Ostravy. Soupeř vyhrál první set, tím si zajistil 100% první místo, zároveň postup do vyšší skupiny a tak trenér Salon dal příležitost hráčům, kteří si moc nezahráli. Nicméně naši borci hráli svůj nejlepší zápas víkendu, bojovali a rvali se o každý balón a výsledkem byla překvapivá výhra našeho týmu.

 

"Kluci hráli výborně, zvedli se především v hlavách, věřili si jak na útoku, tak především na servisu, který nám dělal po celý turnaj problémy. Hráli v euforii a v emocích a to si odvážíme jako největší pozitivum. Klukům jsme se Standou gratulovali k výkonu v tomto utkání a pokud budou hrát na dalších turnajích takto, tak se určitě do této skupiny hned vrátíme" dodává Petr Konopka.

 

Pzn. Systém je takový, že první 2 dužstva postupují do 3. skupiny, družstva na 4. a 5. místě sestupují do nižší skupiny. Náš tým bohužel se 6 body, ale s horším skóre, skončil na 4. místě a setupuje do 5. výkonostní skupiny.

 

Trenéři VK Karlovarsko

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací