Generální partner - Skupina ČEZ

Bojovný výkon nepřinesl výsledky. Extraliga U18 v Novém Jičíně.

25. 10. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Bojovný výkon nepřinesl výsledky. Extraliga U18 v Novém Jičíně.

Tento víkend se kategorie U18 vydala do Nového Jičína poměřit síly ve třetí skupině extraligy. Skupina byla výkonnostně velmi vyrovnaná a očekávali jsme boj o každý set.

První zápas se Zlínem se nesl v duchu vyrovnané a bojovné hry z naší strany. Nicméně v každém setu nastal moment, kdy družstvo Karlovarska zcela přišlo o ztrátu a dovolilo soupeři zaznamenat několika bodovou sérii, kterou se již nepodařilo dohnat. Utkání tedy prohráváme 1:3.

 

Po krátké pauze nastupujeme do zápasu proti Dukle Liberec. Již od začátku prvního setu je na našich hráčích vidět nervozita a kupí jednu chybu za druhou. Soupeř si v každém setu vybudoval zdrcující náskok a Karlovarsko tedy po debaklu prohrává 0:3. Nutno však vyzdvihnout výkon našeho blokaře/univerzála Hynka, který přišel do zápasu na pozici přihrávajícího smečaře i přesto, že na tomto postu nikdy předtím nepůsobil. Hynďa si udržel 100% úspěšnost na přihrávce a bezpochyby je možné jej označit za nejlépe přihrávajícího hráče turnaje.

 

Druhý soutěžní den jsme se po vydatné snídani utkali s domácím družstvem Nového Jičína. Hráčům se částečně podařilo eliminovat chyby z předešlých zápasů a herní projev byl o něco lepší. Soupeři se i přes to podařilo zatlačit servisem a získat několik bodů v řadě. Po bojovném výkonu znovu prohráváme 0:3.

Naším posledním soupeřem byla ambiciózní Příbram. Kromě druhého setu, ve kterém mělo naše družstvo totální výpadek všech herních činností, hrajeme s Příbramí vyrovnanou partii a nebylo daleko od tie-breaku. Po relativně vyrovnaném boji prohráváme s Příbramí 1:3.

 

Na odehraném turnaji se jen těžko hledají pozitiva. Snad jen to, že družstvo ví, co je třeba zlepšit. Při lepší hře na příjmu a větším důrazu na ztrátě je náš tým schopný konkurovat ostatním extraligovým celkům. Celý víkend proto házíme za hlavu a soustředíme se na další turnaj extraligy U18.

 

Sestava: Bobelčuk, Bělohlávek, Herman, Hudeček, Frantes, Pupík, Schusser, Milota, Vykhrystenko, Stádník, Hirš, Pikáli

 

Trenéři: Šidlo, Houda

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací