Generální partner - Skupina ČEZ

B tým přivezl jednu výhru

27. 10. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: B tým přivezl jednu výhru

21.10. 2023 odehrál B tým zápasy na palubovce Kladna B

První dva zápasy na palubovce soupeře odehrál náš B tým proti týmu Kladno B. V sobotu 21.10.2023 jsme v městské hale na Kladně narazili na kvalitního soupeře, který v prvním kole soutěže dvakrát porazil loňského vítěze naší skupiny Českou Lípu. 

 

Do prvního zápasu od 9:00 jsme nastoupili velmi dobře. Dobrým podáním a kvalitní obranou jsme soupeře přehrávali. Nedělali jsme žádné chyby a soupeř se nemohl dostat do tempa. Ovšem za stavu 17:11 pro nás jsme nebyli schopni přihrát servis domácího borce. Bohužel se nám podařilo udělat ztrátu až za stavu 18:17 pro Kladno. Další série domácích na podání nás opět zaskočila. První set jsme prohráli 19:25, což bylo po velmi slibném začátku velmi špatné. Bohužel se nepovedená půlka setu promítla i do dalších dvou setů prvního zápasu. My jsme kazili velké množství podání, naopak Kladno nekazilo vůbec a dělalo série. Je třeba napsat, že podaní jsme kazili zcela nesmyslně. Ikdyž jsme měli na síti velmi dobrou obranu, tak jsme podání zbytěčně riskovali a kvalita stále nepřicházela. Bohužel jsme si tak první zápas prohráli po vlastní nekoncentrované a nedisciplinované hře. Druhý set jsme prohráli 21:25 a třetí set dokonce 16:25. Celé utkání tedy 0:3.

 

Do druhého utkání jsme nastoupili ve stejné sestavě. Po důkladném rozboru v šatně, kdy padala i ostřejší slova, jsme hráli velmi dobře. Konečně jsme začali dávat podání a tím jsme na soupeře vytvořili tlak na příjmu. Dobrou obranou v poli i na síti jsme si vypracovali dvousetový náskok, když jsme první set vyhráli 25:18 a druhý set 25:19. Ve třetím setu jsme opět začali dělat větší množství místy až nesmyslných chyb a to se také projevilo na výsledku třetího setu. Hráči Kladna se rozehráli a opět nás tlačili na podání. Bohužel jsme se s tím nedokázali srovnat a třetí set jsme prohráli 19:25. Ve čtvrtém setu jsme začali zcela tragicky. Opět se nám nedařilo na podání a příjem byl snad ještě horší než v prvním zápase. Což jsme si mysleli, že už ani není možné. Naštěstí jsme dokázali za stavu 4:12 zmobilizovat síly a soupeře se nám podařilo dotáhnout. Opět se ukázalo, že když plníme věci, které si řekneme, tak je volejbal jednodušší. Čtvrtý set dospěl do koncovky, kde se nám podařilo zablokovat a tím jsme set vyhráli 25:23 a tedy celé utkání 3:1.

 

Tři body z horké palubovky na Kladně jsou kvalitní. Na Kladně jsme vyhráli jen asi jednou za celou historii B týmu.

 

Sestava: Mašek V., Bican J., Houda F., Mašek T., Petrák T., Stefanovič V., Štatský M.,  Mochalov A., Fujda F. , Suvák M.

 

Děkujeme Kladnu, že nám umožnilo posunutí zápasů na dřívější čas.

 

Další utkání hrajeme v sobotu 4.11. doma. Těšíme se na podporu diváků. Všichni jste zváni. Soupeřem bude tým Netolic.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací