Generální partner - Skupina ČEZ

Krajský přebor kategorie U20

14. 11. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Krajský přebor kategorie U20

V neděli 12.11.2023 se konalo další kolo krajského přeboru kategorie U20

Naši borci se představili v domácí hale míčových sportů v kategorii U20. Postupně jsme se utkali s družstvem Jirkova, Teplic, Klatov a Sokolova. V nominaci se objevilo i několik mladších hráčů, kteří sbírají v těchto turnajích cenné zkušenosti. 

 

V prvním utkání jsme nastoupili proti Jirkovu velmi dobře. Dobrým podáním jsme dostali soupeře pod tlak. Soupeř byl zřejmě ještě hlavou někde na cestě a nám se podařilo využít jeho nekoncentrovanosti. Dobrou obranou na síti jsme první set vyhráli 25:14. Ve druhém setu jsme opět dobvře podávali. Ovšem přislo něškolik chyb nv útoku a oppět se ukázalo, že kdo neumí hrát koncentrovaně ten má vždy problém. Naštěstí jsme po vyrovnaném průběhu zvládli koncovku setu a vyhráli jsme ho 25:22 a céle utkání jsme tedy vyhráli 2:0.

 

Duhé utkání proti Teplicím jsme zahájili ve zcela jiné sestavě. Kluci hráli dobrý volejbal s malým množstvím chyb. Soupeře jsme opět tlačili dobrým podáním a následně jsme dokonce i zpracovali míče, které od soupeře letěly zdarma. Dobrým týmovým výkonem jsme vyhráli první set 25:10 a druhý 25:17 a připsali jsme si tak další body do tabulky.

 

Třetí utkání proti družstvu Klatov bylo pravým opakem předchozího utkání. Naši borci hráli velmi nekoncentrovaně a s velkým množstvím chyb. V této kategrii už by mělo být jistotou, že když trenér určí na koho se nebude podávat, tak že to hráči splní. Bohužel nebylo tomu tak a naši borci stále podávali na Klatovské libero. K tomu se přidalo velké množství základních chyb a o dramatické utkání bylo postaráno. Naštěstí se nám podařilo oba sety v koncovkách vyhrát. 25:20 a 28:26. Třetí vyhra tedy byla na světě, ale rodila se velmi těžce, především díky naší velmi slabé hře.

 

Poslední utkání proti Sokolovu bylo vyvrcholením nedělního turnaje. Střetla se dvě družstva, která do té doby neztratila ani set. My jsme bohužel celé utkání hráli velmi nervózně až zakřiknutě. Sokolov měl kvalitní sestavu. My jsme bohužel podlehli dojmu, že je soupěř výrazně lepší. Velmi slabým útokem jsme soupeři prakticky vůbec neškodili. Obrana na síti také pokulávala. V prvním setu jsme tedy utrpěli prohru 19:25. Po změně sestavy jsme ve druhém setu začali otřesně. 0:9 nebyl zrovna ideální stav. Naši borci až za tohoto stavu začali hrát trochu odvážně. Jak v poli tak na útoku jsme se zlepšili a dotáhli set do koncovky. Bohužel zde jsme opět polevili na útoku - není prostě možné trefit nejmenší jednoblok. Set jsme prohráli 24:26 a celé utkání 0:2.

 

Turnaj jsme tedy zakončili na druhém místě, což je pro nás mírné zklamání.

Další turnaj odehrájí hráči kategorie U20 17.12.2023 v Klatovech.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací