Generální partner - Skupina ČEZ

Domácí turnaj extraligy U18

26. 11. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Domácí turnaj extraligy U18

25.11. až 26.11 jsme v Karlových Varech pořádali skupinu D extraligy U18. Jednalo se o třetí turnaj sezony a postupně jsme se utkali s týmy Volejbal Sokolov, Dukla Liberec, VK Ostrava a Slavia Plzeň. 

 

Cílem turnaje bylo zjistit, jestli jsme udělali od minulého turnaje výkonnostní progres a pokusit se postoupit zpátky do skupiny C. První utkání proti Sokolovu nám vyšlo na jedničku a vyhráváme 3:0. 

 

V druhém zápase náš čeká silná Dukla. Zápas zahajujeme výhrou v prvním setu. Pak se do naší hry vkrádají nepřesnosti a ztrácíme potřebnou odvahu. Druhý set prohráváme a převaha Dukly pokračuje i v setu třetím. Družstvo neskládá zbraně a dotahuje na rozdíl jednoho bodu. Útok Liberce ale rozhoduje o vedení soupeře. Čtvrtý set je plně v režii Liberce. Pohráváme 3:1 a po sobotním dnu to máme 1:1 na zápasy a o výsledku tak rozhodne následující den. 

 

V neděli nás jako první čeká Ostrava. Jednalo se o náš nejhezčí zápas, kdy celé družstvo bojovalo, bylo koncentrované a šlo si svou odvahou pro zaslouženou výhru 3:0. O výsledku turnaje tak rozhodne poslední utkání dne proti Plzni. Kdo vyhraje bere vše a postupuje. Od začátku je na klucích vidět lehká nervozita z tíhy okamžiku. V prvním setu kazíme velké množství podání a dáme tak soupeři šanci ujmout se vedení. Druhý set je o poznání lepší a bojuje se o každý balon. V koncovce je šťastnější soupeř a vede 2:0. Třetí set je jak přes kopírák a závěr setu opět patří Plzni, která nas tak poráží 3:0 a může se radovat z postupu. 

 

Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost během celého turnaje. Co nám v důležitých chvílích chybělo byla větší herní inteligence a preciznost v provedení herních činnostech jednotlivce. Na toto a mnoho dalšího se teď zaměříme na tréninku, protože další extraliga nás čeká až v lednu 2024. Věřím, že i na tréninku budou všichni koncertovaní a budou makat na 120%, abychom mohli udělat další výkonnosti skok a dosáhli vytouženého postupu. 

 

Trenéři VK Karlovarsko

 

Ondrej Hudecek, Stanislav Houda 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací