Generální partner - Skupina ČEZ

EX U18 Zlín

19. 2. 2024 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: EX U18 Zlín

O víkendu jsme se skupinou U18 vyrazili na turnaj extraligy U18 do dalekého Zlína. Vzhledem ke vzdálenosti jsme vyjeli již v pátek odpoledne, aby byli hráči 100% připraveni na víkendové souboje.

 

První hrací den zahajujeme utkáním s Kolínem, kterému jsme chtěli oplatit porážku z dřívějších turnajů. Utkání zahajujeme výborným představením na podání a soupeře tlačíme od sítě. Vzniklé šance v obraně se nám podaří měnit v body a Kolín porážíme 3:0. V druhém zápase nastupujeme proti favoritovi skupiny Zlínu. Chlapci věděli, že nemají co ztratit a jedině bezchybná hra může přinést vítězství. Celý průběh zápasu se hrála vyrovnaná partie a výkon byl dobrý od obou týmů. Soupeři se v každém setu bohužel povedlo zatlačit servisem a vzniklé vedení už se nepodařilo smazat. Zlín tedy Karlovarsko, i přes kvalitní výkon našeho celku, poráží 3:0.

 

Druhý den jsme nastoupili do zápasu s Ostravou. Našemu týmu se podařilo plnit taktické pokyny a nejlepšího hráče soupeře držel na nízké úspěšnosti útoku a zápas mu značně znepříjemnil. Bohužel se nám nedařilo navázat na kvalitní výkon a zápas jsem nechali dojít až do tiebreaku, který jsme po vlastních chybách prohráli. Celý zápas zdobila vypjatá atmosféra a nutno podotknout, že výkon hlavní rozhodčí naší hře vůbec neprospíval. Dokonce vedl k udělení ČK hlavnímu trenérovi, který nevybíravě komentoval rozhodnutí hlavní sudí. ( Za mě v pohodě. :D ) Karlovarsko x Ostrava tedy končí 3:2, i přes vedení 2:1 na sety. Dalším soupeřem byl výsledkově nejslabší Sokolov. Tradiční derby mělo pro náš tým dobrý začátek a první set dopadl celkem jasně pro Karlovarsko. Další sety však svým průběhem ani trochu nepřipomínali set první. Bezzubost na útoku a celkový přístup některých hráčů k zápasu nás dovedl opět do tiebreaku, který se naštěstí podařilo vyhrát.

 

Víkendový zájezd do Zlína lze hodnotit pozitivně. Ve srovnání s prvními turnaji je vidět výkonnostní posun u všech hráčů a celkový herní projev je taktéž na lepší úrovni, než tomu bylo na začátku sezóny. Celý víkend nás zdobila hra středem a dobrý výkon na podání, kterým se podařilo vyvinout tlak na všechny naše soupeře. Prostor ke zlepšení je však stále velký. V některých momentech našemu týmu chybí odvaha a důraz na útoku. Zejména sledování hry polského smečaře Fornala některé hráče vede k domněnce, že útok prstama přes bude efektivní i v extralize U18. Na výše zmíněných aspektech budeme tvrdě pracovat a těšíme se další turnaj. Celkově končíme na třetím místě a ve skupině se tedy udržujeme i na dále. Děkujeme sponzorům, kteří umožňují dopravu mládeže na daleké mise jako byla tato.

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací