Generální partner - Skupina ČEZ

U18 - Jsem moc rád, že jsme se v extralize udrželi, těšilo Hudečka

16. 4. 2024 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: U18 - Jsem moc rád, že jsme se v extralize udrželi, těšilo Hudečka

 

Náročnou sezonu mají za sebou hráči VK ČEZ Karlovarsko U18. Cíl měli před startem nové sezony jasně daný, tím bylo udržet se mezi extraligovou smetánkou. Povedlo se. I příští ročník se hráči z Karlových Varů budou prát v extralize kategorie U18. "Jsem moc rád, že jsme se v extralize udrželi, jelikož letos šlo do baráže osm týmů," podotkl na úvod trenér výběru U18 Ondřej Hudeček. "V tomto ročníku nebyl v týmu vyloženě žádný dlouhán, který by to celý rok táhl, takže za kolektivní výkon zaslouží pochvalu celé družstvo," řekl na adresu svého výběru Hudeček. 

 

Pod jeho taktovkou dosáhli hráči z lázní během sezony na triumf v mezikrajské soutěži tří krajů, když navíc opanovali také Karlovarský kraj. "Tato soutěž sloužila hlavně k herní praxi klukům, kteří se v extralize na palubovku tolik nedostali a to, že ji dokázali vyhrát, je jen potvrzení kvality celého kádru," těšilo karlovarského trenéra. Tomu navíc udělal radost velký progres hráčů, který během sezony zaznamenali.

 

"Potěšilo mě, jak se kluci celý rok zlepšují a chodí pravidelně na tréninky. Odměnou jim je kvalitnější výkon a větší radost z jejich hry," poukazoval šéf karlovarské kabiny a pokračoval. "Kluci jsou v tomto věku ještě ve vývinu, podle mě, je zde ještě obrovský prostor pro zlepšení jejich výkonnosti i fyzických parametrů," vysvětloval Hudeček. I přesto připomněl Hudeček ještě jeden nešvar, se kterým se musel jeho tým během sezony poprat. " Největší starost mi v této kategorii dělala nevyrovnanost výkonů v jednotlivých utkání a určitě bychom do budoucna v tomto ohledu zlepšili naši hru v poli," prozradil Hudeček, co ho během sezony trápilo.

 

A co čeká tým v nejbližších dnech? "Turnajová sezona pro nás skončila, ale trénovat budeme i nadále. Teď bude prostor pro zdokonalení individuálních dovedností. Je to velice důležitá část roku, protože je čas se zaměřit na všechny nedostatky, které nás během roku provázeli," doplnil závěrem Hudeček.

 

Zdroj: Karlovarský deník, Daniel Seifert

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací