Generální partner - Skupina ČEZ

EX-Kadeti Sokolov 23.-24.10.2021

29. 10. 2021 (zdroj: text: Jakub Kolouch, komentářů: 0)
Foto: EX-Kadeti Sokolov 23.-24.10.2021

Kadeti mají za sebou turnaj v extralize

VK Karlovarsko-Ostrov - VK Lanškroun  0:3

První set jsme začali špatně soupeř nás přehrál ve všech činnostech. Druhý a třetí set byl vyrovnaný měli jsme i mírný náskok ale nakonec jsme prohráli v koncovkách.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - Česká Třebová 3:0

Soupeře jsme jednoznačně přehráli byl i jsme ve všech činnostech lepší.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - Svitavy 2:3

Tento zápas byl klíčový o postup do vyšších pater EX-Kadetů. První a druhý set jsme hráli velice dobře vše jsme plnili co jsme si řekli. Třetí set to začalo skřípat zalekli jsme se jasné výhry začali jsme chybovat a set jsme těsně prohráli v koncovce. Čtvrtý set jsme hráli velice špatně a tie-break jsme jenom dotahovali. Bohužel tímto zápasem jsme pohřbili naději na postup ale jedeme dál.

 

VK Karlovarsko-Ostrov - Ústí nad Labem  3:2  

Zapas jak na houpačce 1:1.,2:1,2:2,3:2 pro nás první vítězství !!!! Bylo moc dobře, že jsme vyhráli hlavně pro naše sebevědomí. Škoda ,že jsme nezvládli zápas se Svitavama jinak by jsme postoupili, ale věřím, že příští kolo se to povede.

 

Hodnocení:

Co se týče nasazení nemám žádné výhrady kluci chtěli a pořád bojovali. Ale ty zbytečné chyby!!! Myslím si , že se lepšíme ale pořád to nestačí. Bohužel hrajeme pořád přes dva tři hráče je třeba aby se svými výkony přidali další, ale to se musí natrénovat. Petr Koubek táhl celý turnaj a pro mě překvapení dobře hrál Štěpán Řeřicha u kterého vidím velký progres. Honza Eckhardt má za sebou další turnaj je tam velké zlepšení ale také mnoho nepřesností a on moc dobře ví kde (má to velmi těžké ale také se lepší zápas od zápasu). Hostující Dan Karlík a můj Víťa hráli na hranici svých možností. Musím pochválit Martina Duspivu, Filipa Hodana a Leo Oendinga také u nich vidím zlepšení, ale jak se říká v diplomatických kruzích máme pořád rezervy. Bohužel Míra Skalický a Peťa Jindříšek nedostali moc prostoru ale doufám, že se vše zlepší. Takže před námi je spousta práce. Doufám, že nikdo neutrpěl psychickou ujmu (kvůli trenérovi , který má trochu jiný přístup). Takže do práce je před námi dlouhá a trnitá cesta.  

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací