Generální partner - Skupina ČEZ

První turnaj a první medaile

27. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: První turnaj a první medaile

O víkendu 22.-23.10. se konalo po dlouhé pauze úvodní kolo krajského turnaje v barevném minivolejbalu. Naši kluci se utkali s ostatními dětmi v Sokolově ve žluté, oranžové, červené a modré barvě. Celkem se zúčastnilo 66 týmů ve žluté, oranžové, červené, zelené a modré kategorii.
 
První turnajový den obsadili sokolovskou halu malí volejbalisti ve žluté a oranžové barvě. Tým Karlovarska měl jednu dvojici ve žlutém volejbalu a dvě dvojice v barvě oranžové. Kluci odvedli krásné výkony a byla radost sledovat, jak jsou do hry zapálení. O to více, že pro žlutou dvojici to byl úplně první turnaj.
Výsledky z prvního dne byly jen pomyslnou třešničkou na dortu, v oranžové kategorii hoši obsadili krásné 6.místo (Pavel Kovařík a Jakub Rumlena) a druhá dvojice ve složení Kilián Havlina a Daniel Rybníček brala stříbrnou medaili.
V neděli halu obsadili sportovci v červené, zelené a modré kategorii. Karlovarští borci se zúčastnili v barvě červené, kde jsme měli 3 dvojice, a v barvě modré se dvěma týmy.

Červená kategorie je po přechodu z oranžové barvy tou nejtěžší, a pro kluky to byla v jejich premiéře velká změna. U mnohých strach v prvních výměnách opadl, protože zjistili, že se soupeři mohou hrát vyrovnanou hru a že jsou na tom všichni stejně. Nakonec jsme obsadili v červené kategorii dvanácté (Jakub Eder, Lukáš Gebhard/Ivan Novak) a osmé místo (Michal Hanisch, Robin Čermák) a tým ve složení Jakub Novotný a Šimon Luprich si došel pro stříbro.
Ovšem veliký boj předvedli také borci v kategorii modrého volejbalu. Kluci po skvělých výkonech obsadili konečné 5.místo ve složení Kryštof Havlina, Kryštof Meruna a Tonda Mašata a dvojice Adam Capek a Adam Hanisch vybojovala turnajové zlato.

Klukům děkuji za super výkony, všichni vědí, na čem zapracovat, ale především jsem ráda, že funguje týmovost a radost ze hry.
 
 
 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací