Generální partner - Skupina ČEZ

První turnaj a první medaile

27. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: První turnaj a první medaile

O víkendu 22.-23.10. se konalo po dlouhé pauze úvodní kolo krajského turnaje v barevném minivolejbalu. Naši kluci se utkali s ostatními dětmi v Sokolově ve žluté, oranžové, červené a modré barvě. Celkem se zúčastnilo 66 týmů ve žluté, oranžové, červené, zelené a modré kategorii.
 
První turnajový den obsadili sokolovskou halu malí volejbalisti ve žluté a oranžové barvě. Tým Karlovarska měl jednu dvojici ve žlutém volejbalu a dvě dvojice v barvě oranžové. Kluci odvedli krásné výkony a byla radost sledovat, jak jsou do hry zapálení. O to více, že pro žlutou dvojici to byl úplně první turnaj.
Výsledky z prvního dne byly jen pomyslnou třešničkou na dortu, v oranžové kategorii hoši obsadili krásné 6.místo (Pavel Kovařík a Jakub Rumlena) a druhá dvojice ve složení Kilián Havlina a Daniel Rybníček brala stříbrnou medaili.
V neděli halu obsadili sportovci v červené, zelené a modré kategorii. Karlovarští borci se zúčastnili v barvě červené, kde jsme měli 3 dvojice, a v barvě modré se dvěma týmy.

Červená kategorie je po přechodu z oranžové barvy tou nejtěžší, a pro kluky to byla v jejich premiéře velká změna. U mnohých strach v prvních výměnách opadl, protože zjistili, že se soupeři mohou hrát vyrovnanou hru a že jsou na tom všichni stejně. Nakonec jsme obsadili v červené kategorii dvanácté (Jakub Eder, Lukáš Gebhard/Ivan Novak) a osmé místo (Michal Hanisch, Robin Čermák) a tým ve složení Jakub Novotný a Šimon Luprich si došel pro stříbro.
Ovšem veliký boj předvedli také borci v kategorii modrého volejbalu. Kluci po skvělých výkonech obsadili konečné 5.místo ve složení Kryštof Havlina, Kryštof Meruna a Tonda Mašata a dvojice Adam Capek a Adam Hanisch vybojovala turnajové zlato.

Klukům děkuji za super výkony, všichni vědí, na čem zapracovat, ale především jsem ráda, že funguje týmovost a radost ze hry.
 
 
 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací