Generální partner - Skupina ČEZ

Karlovarské míčohraní

17. 5. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Karlovarské míčohraní

Bavme se spolu sportem na Karlovarském Míčohraní - školní rok 2023/2024 - Hala míčových sportů

V sobotu 20.5 se v Karlových Varech běží 1/2 maraton a my u toho nesmíme chybět! Letošní ročník je pro nás unikátní v tom, že v aplikaci EPP pomáhej pohybem najdete Karlovarské míčohraní. Tímto projektem chceme podpořit i ty nejmenší sportovce a jejich všeobecnou pohybovou průpravu. Během závodu si na svých mobilních telefonech nebo hodinkách zapněte aplikaci EPP pomáhej pohybem a podpořte tím tak náš projekt. Jestli se nemůžete závodu účastnit, můžete dorazit do ČEZ FUN ZÓNY a tam sbírat body pomocí běžeckého trenažéru. Tak co, jdeš do toho s námi? 

 

A co přesně je KARLOVARSKÉ MÍČOHRANÍ?

Jedná se o všeobecnou pohybovou průpravu dětí v předškolním věku, pro kterou jsme načerpali inspiraci u volejbalového klubu Jihostroj České Budějovice. Cvičení s dětmi se zaměřuje na rozvoj základních pohybových dovedností, jako jsou balanc, lezení, skok, běh, hod, kop, zápas, tanec. Základnímprincipem je aktivní účast rodičů, kteří se zapojují do cvičení, motivují děti, hrají si s nimi a dávají jim impulzy, které podporují jejich pohybový rozvoj. Cvičení probíhá pod vedením kvalifikovaných trénerů z řad volejbalového klubu.

 

Cílem této "sportovní školky" je rozvíjet pohybovou zručnost dětí, vést je k pozitivnímu vnímání pohybu a sportovních aktivit. Výsledkem je kvalitně strávený čas s rodinou plný zábavy a vytváření sportovní volejbalové komunity už v řadách nejmenších sportovců, kteří se mohou chlubit tím, že jsou členy mistrovského klubu VK Karlovarsko. Cílem prvního roku projektu je uspořádat čtyři zábavná dopoledne v Hale Míčových sportů pro rodiče s dětmi za účasti extraligových hráčů.

Trenéři VK Karlovarsko

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací