Generální partner - Skupina ČEZ

Mládež VK Karlovarska má za sebou tradiční předsezónní soustředění v Chebu.

30. 8. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Mládež VK Karlovarska má za sebou tradiční předsezónní soustředění v Chebu.

"Od svých hráčů očekávám zlepšení ve všech volejbalových činnostech."

Rok se s rokem sešel a volejbalová sezóna už znovu klepe na dveře. V té nadcházející má ty nejvyšší cíle nejen náš A-tým ale i mládežnické skupiny v našem klubu. Tradičně se tedy v uplynulém týdnu pilně připravovali po fyzické a volejbalové stránce. Naši chlapci trénovali 4x denně pod vedením nejen volejbalových trenérů. Kondiční a fyzickou část zajišťoval Jirka Dlouhý, který dával v ranních trénincích klukům zabrat. Na konci soustředění také proběhl turnaj na antukových kurtech v Chebu, na kterém jsme vytvořili 4 z 8 týmů a mladí hráči tak sbírali zkušenosti i proti již dospělým a zkušeným hráčům.

Jednotlivé složky byly U20 a U18 pod vedením hlavního trenéra Ondry Hudečka a jeho asistentů Vojty Stefanoviče, Honzy Šidla, Standy Houdy a Míly Lauerové. Další tréninkovou skupinou byli chlapci kategorie U16 s hlavním trenérem Víťou Maškem a asistentem Tomášem Maškem. Poslední kategorii U14 vedlo na soustředění trenérské trio Pavel Flekač, Viktor Skořepa a Lenka Horáková. Od trenérů na soustředění zněla jak slova chvály, tak také výzvy ke zlepšení. "Od svých hráčů očekávám zlepšení ve všech volejbalových činnostech." Nechal se slyšet trenér U14 Pavel Flekač. Pro naše věrné čtenáře na webu jsme si ještě připravili pár záludných otázek pro trenéra kategorie U16 Víťu Maška.

 

Jak kluci pracovali na soustředění? V jakých činnostech tě například překvapili a na čem je ještě v průběhu sezóny potřeba zapracovat?

Kluci na soustředění makali výborně.  Celá skupina, která měla třináct členů, pracovala na hranici svých možností. Především v kondiční časti soustředění to pro některé hráče nebylo lehké, ale nikdo nevzdal jediné cvičení, takže jsem spokojen. V herních činnostech jsme začínali od nejjednodušších cvičení, protože kluci dlouho volejbal netrénovali, ale během prvních tréninků se dostali zpět do dobré formy a cvičení mohla být těžší. Zapracovat je třeba na všech činnostech, ale kdybych měl vypíchnout jednu herní činnost, tak to bude jasně přihrávka, což je základ kvalitní hry.

 

Kolik kluků na soustředění bylo a jaké ambice máte na nadcházející sezónu?

Na soustředění dorazilo 13 chlapců. Což je velmi dobrý počet. V plném počtu nás bude v sezóně 17, takže většina hráčů na soustředění byla. Kluci, kteří na soustředění nemohli jistě vše rychle doženou. Ambice máme vysoké. Máme tři cíle v sezóně. Prvním je krajský přebor, kde bychom chtěli být v první trojce. Soutěž hraje deset týmů z tři krajů.  Druhým cílem je Český pohár, kde bychom chtěli vylepšit loňské umístění a bojovat v první polovině tabulky. Třetím cílem je pro nás účast na MČR, kam se musíme probojovat přes kvalifikace. Tuto soutěž hraje prvních 16 týmu z celé republiky.

 

Za co bys kluky pochválil a co jim naopak vytkl?

Kluky jasně musím pochválit za přístup k soustředění. Jejich tréninkové nasazení bylo výborné a celé soustředění odmakali skvěle. Ukázalo se, že jsou i dobrá parta, takže jsem spokojen.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací