Generální partner - Skupina ČEZ

Úspěch družstva mladších žáků

22. 4. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Úspěch družstva mladších žáků

Mladší žáci postoupili na finálový turnaj mistrovství ČR

V sobotu 9.4.2022 se v naší domácí hale uskutečnila kvalifikace na mistrovství ČR v kategorii mladších žáků. Do turnaje nastoupilo 6 týmů, které se systémem každý s každým utkaly o 3 postupová místa.

 

Náš tým zahájil turnaj zápasem proti Ústí nad Labem. Naši hráči vstoupili do zápasu velmi nervózně a s tradičním soupeřem z krajského přeboru na začátku prvního setu prohrávali. Poté ovšem přislo uklidnění a kluci začali hrát dobrý volejbal. Především dobrým podáním jsme soupeře zatlačili a vyhráli tak první set. Ve druhém setu jsme si vybudovali velký náskok, o který jsme ovšem přišli a tak se musela hrát dramatická koncovka druhého setu. Tu jsme naštěsí uhráli a připsali jsme si tak první body do tabulky.

 

Ve druhém utkání nás čekal další tradiční soupeř z krajskoého přeboru a to Jirkov. Zde se bohužel projevilo, že chlapci do utkání opět vstoupili s velkým respektem, protože tohoto soupeře se nám za celou sezónu nepodařilo porazit ani v jednom setu. Celý zápas jsme byli horší a soupeř jasně dominoval. Kvalita dvou hráčů Jirkova je zatím na zcela jiné úrovni než ta naše. Zápas jsme jasně prohráli 0:2.

 

Třetí utkání jsme zahájili po obědové pauze proti soupeři z Klatov. Zde jsme předvedli velmi dobrý výkon a soupeře jasně přehráli. Opět se nám dařilo především na podání, což je v této kategorii základ. Jasná výhra 2:0 a další body do tabulky.

 

Předposlední zápas turnaje jsme hráli proti favoritům. Lvi Praha nás jasně přehráli. V tomto utkání si zahrála celá sestava a chlapci zjistili kolik práce na tréninku je jěště čeká. Se silným soupeřem opět jasná prohra 0:2.

 

V poslením zápase skupiny šlo o všechno. S Odolenou Vodou jsme hráli o 3. místo a tedy o postup do finálového turnaje. Naši kluci předvedli jasně nejlepší výkon v turnaji. Koncentrovaný a bojovný výkon přinesl výhru 2:0 a tedy důležité 3 body do tabulky. V tomto utkání jsme hráli opravdu dobře. 

 

Celkově jsme tedy na turnaji obsadili 3.místo za Jirkovem a Prahou a postoupili jsme tak do finálového turnaje mistrovství ČR. Ten se uskuteční 6.-8.5. v Hradci Králové. Pro naše družstvo mladších žáků je to velký úspěch. Je to první účast našeho klubu  v této kategorii na MČR. Děkujeme všem fanouškům za podporu při kvalifikaci. Držte palce i do Hradce Králove. 

 

Sestava, která vybojovala postup a představí se i v Hradci Králové: Mašek, Neumann, Gebhard, Hanisch, Nedbal, Fusek, Herman, Hradílek, Horák, Siegl, Holub, Gulevič.

 

 

 

Komentáře


WEB A-týmu
Letní volejbalový kemp 2022

Nejbližší zápasyKompletní program

13.02.Karlovarsko - Kojetín1:3
05.03.Karlovarsko - Ústí n. L.3:0
05.03.Benátky n. J. - Karlovarsko3:1
06.03.Orion - Karlovarsko2:3
06.03.Karlovarsko - Kojetín3:1

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Euro Sitex Příbram4012
2.VSC Zlín318
3.VK Jihostroj České Budějovice226
4.TJ Orion Praha133
5.VK ČEZ Karlovarsko041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.DUKLA Liberec4011
2.SVK Vlci Nový Jičín3110
3.TJ SLAVIA Liberec225
4.SK Volejbal Kolín133
5.VK Karlovarsko - Ostrov041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2022 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací