Generální partner - Skupina ČEZ

U14 - 2.kolo krajského přeboru

18. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: U14  - 2.kolo krajského přeboru

V sobotu 8.10.2022 se konalo v Ústí nad Labem 2.kolo krajské soutěže mladších žáků U 14.

V sobotu 8.10.2022 se konalo v Ústí nad Labem 2.kolo krajské soutěže mladších žáků U 14.

 

Tohoto kola se opět zúčastnila družstva Jirkova, Ústí nad Labem, Sokolova, Karlovarska a Klatov.

 

Fotogalerie : (zde)


Naše družstvo odcestovalo v oslabeném, avšak početném družstvu 11 hráčů, kdy nám
nemoci zkomplikovali přípravu hráčů.

Nicméně nasazení všech hráčů, jejich zápal pro hru, soustředěnost a snaha se poprat o každý bod byla viditelná hned v prvním utkání, kdy proti nám nastoupilo družstvo favorizovaného Jirkova. Náš tým šel do prvního setu nebojácně a urvalo krásných 14 bodů. Vzhledem k tomu, že družstvo Jirkova staví na 3 vyspělých a herně zkušených hráčích, kteří odehráli již minulou sezonu, mají zkušenosti z kempů Nadějí a z vyšších soutěží, prohra byla rychlá. Naši kluci ale projevili herního ducha. Jako tým se skvěle domlouvali, volili proti soupeři různé taktiky a nebáli se konfrontace s těžkými míči na smeči.

 

Druhý zápas následoval hned po náročném Jirkovu a přihrál nám soupeře z Ústí nad Labem. Tento tým jsme v minulém kole potrápili. V tomto zápase nás naopak potrápilo Ústí a to podáním, kdy jsme si v poli moc nezahráli. Stačil jeden dobře podávající hráč Ústí, který nás svým těžkým podáním k zadní čáře zatlačil do těžké defenzivy a i přes veškerou snahu trenérů, kteří využili v obou setech všechny time-outy, prostřídali hráče, radili a povzbuzovali, odešli jsme ze zápasu s jednoznačnou prohrou 0:2.

 

Třetí zápas proti Sokolovu jsme podcenili herně. Kluci sázeli na to, že v minulém kole byl pro ně Sokolov "lehkým" soupeřem a nesoustředili se. Až v poli zjistili, že se dá hrát i na první a druhou přes a přestali se snažit. Snad za to mohla velká svačina mezi zápasy, únava, nebo spíše nedostatečné rozcvičení před zápasem.
Druhý set hoši úplně herně vzdali a přestali se hýbat. S chytrou a účelnou hrou soupeře jsme se nedokázali srovnat a třetí zápas tak skončil prohrou 0:2, ale i
zklamáním na straně hráčů i trenérů.

 

Následovala pauza, po které nás čekal poslední soupeř Klatovy. "Jestli ne teď, tak už nikdy", neslo se v hloučku našich kluků, kteří se před zápasem mezi sebou radili a to se přeneslo i do rozcvičky před zápasem, kdy k tomu kluci přistoupili s maximální odpovědností. Začali jsme pěkně zostra a vytvořili si díky kvalitnímu podání a hernímu důvtipu kluků, kdy došlo i na ulívky a kvalitní smeče, velký bodový náskok. Došlo tedy i na méně vytěžované hráče. Druhý set se situace opakovala a tím pádem okusili opojný pocit vítězství a radost ze hry všichni kluci, kteří do Ústí přijeli. Poslední zápas a první výhra.

 

Sestava : Barth,Biskup,Capek,Davídek,Fikáček,Hanisch,Havlina,Herman,Holub,Mašata,Meruna,


Z pohledu trenérů se tým dobře sehrává. Utvořilo se silné družstvo, které se rozvíjí jak herně, tak i mentálně. Stále  je na čem pracovat a co pilovat. Hned následující tréninky jsme zaměřili na příjem mimo osu těla a příjem tvrdého podání, ze kterého byli kluci  při hře překvapeni. Dále je potřeba pracovat i na kvalitním podání, které je základem dobrého výsledku. Na to zaměříme naše další tréninky, abychom v příštím kole, které se uskuteční v Klatovech hned první víkend po prázdninách, navázali na poslední výhru a pokračovali úspěšně v cestě k předním příčkám v tabulce. Chtěli bychom moc poděkovat rodičům Holubovým, za podporu hráčů a za fotodokumentaci celého turnajového dne. Přivítáme podporu dalších rodičů při zápasech a pevně věříme, že náš tým poroste herně, což se projeví i na výsledcích dalších utkání.

 

Lenka a Fleky.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací