Generální partner - Skupina ČEZ

1.kolo krajského přeboru kategorie U14

4. 10. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 1.kolo krajského přeboru kategorie U14

V sobotu 30.9. se v Hale míčových sportů Karlovy Vary odehrálo 1.kolo krajského přeboru kategorie U14

V prvním utkání se  proti našemu týmu postavilo družstvo  Klokani Aš.

Náš tým nastoupil do zápasu  plně koncentrovaný a  již  v úvodu utkání si vytvořil dostatečný náskok. Toho bylo využito i k prostřídání sestavy a získání zkušeností se "šestkovým" volejbalem hráči, kteří přišli do týmu z kategorie Barevného minivolejbalu.

Na svůj výkon kluci navázali i v setu druhém, který měl podobný průběh, takže se opět do hry dostali i mladší a méně zkušení kluci z lavičky. Z úvodního utkání sezóny odcházíme s vítězstvím 2:0 na sety, 25:10,25:12.

 

Ve druhém utkání nás čekal tým Klatov a již při rozsmečování a přípravě na zápas bylo znát, že narazíme na silnějšího soupeře než v úvodním zápase.

První set byl až do stavu 15:15 vyrovnaný, poté však soupeř získal několik bodů v řadě a tuto ztrátu jsme již do konce setu nedotáhli.

Do 2.setu jsme nastoupili nekoncentrovaní, začali jsme chybovat na podání i v poli a to se projevilo i na skóre, velmi rychle soupeř získal velký náskok a i po prostřídání bohužel nebylo v našich silách jej stáhnout.  Odcházíme poraženi 0:2, po setech 21:25,15:25. Po tomto zápase byli trenéři nuceni  zvýšit v šatně hlas, aby si kluci uvědomili, že musí změnit přístup jak k rozcvičení, tak i ke hře samotné.

 

 

Před třetím zápasem proti Jirkovu bylo vidět, že si kluci  vzali slova trenérů k srdci a do zápasu tak  vstoupili plně koncentrovaní a rychle si získali herní převahu a  dovedli set i s náhradníky do vítězného konce. Ve druhém  však soupeř svou hru zlepšil a bodový rozdíl nebyl již tak výrazný jako v prvním setu. Přesto jsme opět i po vystřídání dovedli set,  potažmo zápas k vítězství  2:0  po setech   25:10,25:20.

 

Ve čtvrtém a též našem závěrečném zápase  tohoto turnaje se proti nám postavil tým Ústí n. Labem. V prvním setu jsme již od prvních míčů dotahovali skóre. V polovině setu nám již soupeř  začal výrazně odskakovat, a proto došlo k prostřídání hráčů. Střídající hráči vnesli do hry nový svěží vítr  a  náš herní projev se zcela změnil, od stavu 14:22 v náš neprospěch  jsme se probojovali až k vítěznému konci 27:25.   Toto nadšení se promítlo i do závěrečného setu tohoto dne, který jsme si již nenechali utéci a zahrál si téměř celý tým. Vítězíme 2:0 na sety se skóre 27:25,25:16.

 

Sestava: Biskup,Eder,Grban,Hanisch,Havlina,Herman,Holub,Luprich,Nedbal,Novotný,Verbiy,Zolotarov,Štatský

 

Speciální poděkování za bezproblémový průběh turnaje   patří Vítu Maškovi.

Dále děkujeme za podporu kluků  rodičům, kteří fandili a povzbuzovali, i když se nedařilo.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací