Generální partner - Skupina ČEZ

Den dětí a turnaj žáků

6. 6. 2021 (zdroj: text: , foto: Daniel Seifert, komentářů: 0)
Foto: Den dětí a turnaj žáků

V pátek 4.6.2021 náš klub uspořádal volejbalové odpoledne pro děti

Ve volejbalovém areálu bylo opravdu živo. Na jednom hřišti na plážový volejbal probíhal ve spolupráci s VK Karlovy Vary nábor nových členů, kteří si mohli vyzkoušet volejbalové dovednosti pod vedením mistrů extraligy. Dětem se zde věnovali hráči našeho A týmu - Radek Baláž, Martin Fišer a Tomáš Houda a nadějní junioři Dominik Čertík a Filip Houda. Své zkušenosti zde také předával bývalý skvělý hráč a v současnosti manažer Karlovarska Ondra Hudeček.

Na antukových kurtech jsme uspořádali turnaj žáků v šestkovém volejbalu. Za krásného počasí se na všech třech kurtech odehrálo dohromady 15 utkání. Tři týmy mladších žáků a tři týmy starších žáků si zahráli o hodnotné ceny. V systému každý s každým bylo nakonec nejúspěšnější družstvo VK Jirkov  - starší žáci. Dalšími účastníky turnaje byly družstva VK Jirkov - mladší žáci
(2.místo), Volejbal Aš - Klokani starší žáci (3.místo), VK Karlovarsko - starší žáci (4.místo), VK Karlovarsko - mladší žáci (5.místo), Volejbal Aš - Klokani mladší žáci (6.místo). Jsme moc rádi, že se sešlo 6 týmu a všem děkujeme za účast. Bylo krásné po dlouhé době vidět děti sportovat a hrát volejbal. Zcela jistě tento turnaj zopakujeme abychom mohli opět srovnat výsledky našeho snažení v tréninku s jinými družstvy. O bezproblémový turnaj se postarala trojice našich trenéru Standa Houda, Tomáš Mašek a Pavel Flekač. Děkujeme!

V areálu byl také pro děti připraven další doprovodný program. Velkou atrakcí byl skákací hrad, který byl neustále obsazen a využit zcela naplno. Všichni příchozí se mohli vyfotit s pohárem pro Mistra extraligy mužů, který byl po celé odpoledne k dispozici. Příchozí se také mohli nechat namalovat podle vlastních představ, tuto možnost využila hlavně děvčata, která mohla poté s vyzdobeným obličejem fandit při exhibici hráčů VK Karlovarsko. V 18:00 se na prvním kurtu na plážový volejbal utkala trojice hráčů A týmu (Houda T., Fišer, Baláž) proti trojici hráčů B týmu (Houda F., Čertík, Král). Po krásné a kvalitní volejbalové bitvě zvítězili hráči A týmu, ale opravdu jen těsně 2:1 na sety, přičemž rozhodující set skončil 22:20.

Jsme rádi, že tato akce proběhla bez problému a za dodržení všech hygienických opatření. Těšíme se na další setkání a připomínáme, že stále nabíráme nové členy do našeho klubu, takže neváhejte a přijďte vyzkoušet volejbal do klubu VK Karlovarsko každou středu a čtvrtek od 15 hod.

Foto z turnaje: Fotogalerie

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací