Generální partner - Skupina ČEZ

Kadeti a junioři na Prague Volleyball Games

1. 9. 2021 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Kadeti a junioři na Prague Volleyball Games

V neděli a pondělí 29. a 30.8. se naše družstva kadetů a juniorů zúčastnila letního vydání PVG, kde si mohli naši borci ověřit svojí výkonnost proti ostatním týmům z České republiky, ale také ze zahraničí, např. z Rakouska.

Družstvo kadetů složené z kluků ročníku 2006 a 2007 zahajovalo svoje účinkování na PVG proti družstvu LVI Praha B. Start to byl zpočátku povedený, jelikož jsme favorita zápasu zaskočili a první sadu vyhráli. Bohužel jsme tempo neudrželi, soupeř začal méně chybovat a další dva sety jsme již prohráli, celkem tedy 1:2 na sety. Druhý zápas proti Orion Praha byl také velice vyrovnaný. I přes prohru 0:2 na sety vše došlo do koncovek, ve kterých ovšem pevnější nervy udrželi naši protivníci, druhý set např. 26:28. Třetí zápas byla tak trochu noční můra, prohra 0:2 se Lvi Praha A byla bohužel jednoznačná. Se třemi prohrami v nedělním kláních jsme odjížděli lehce posmutnělí, ale o to víc jsme chtěli ukázat co v nás je druhý den. V pondělí jsme k prvnímu zápasu nastoupili jako favorité proti týmu Lvi Praha C. Po hladké výhře nad mladými Lvi jsme měli první vítězství a pomalu jsme se chystali na rakouský celek Volleyteam NO. Nažhavení a vyhecovaní jsme proti dosud neporaženému týmu nastoupili v sestavě Eckhart, Stehlík, Skalický, Milota, Kneifl, Jindříšek a na liberu výtečně hrající Oeding a nutno dodat, že to byl z naší strany nejlepší zápas na turnaji. První set se přeléval z jedné strany na druhou, ale nakonec jsme set překlopili na naši stranu a zaslouženě ho vyhráli. Soupeř byl evidentně zaskočený naší hrou a i v začátku druhé sady nevěděli jak na nás. Za stavu 4:0 si trenér rakouského týmu vzal oddechový čas, který vlil bohužel soupeři krev do žil a náš tým začal pomalu stahovat a přehrávat. Nicméně jsme se nevzdávali a prohráli druhý set až v koncovce. V tiebraku soupeř zpřesnil svoji hru  a my již nedokázali tak reagovat. Nicméně bych rád kluky pochválil, protože to opravdu výborný zápas a kluci i přes prohru mohli být na sebe hrdý. Celkově jsme obsadili o 1 bod 5. místo a do zimních PVG máme na čem pracovat.
 
Družstvo juniorů v sestavě Houda, Koubek, Zapletal, Bican, Kropp, Dedich, Pavlas, Štatský skončilo na 6.místě. Turnaj měl velice kvalitní obsazení a my změřili síly se republikovou špičkou v mládežnickém volejbale. Naše hra měla stoupající úroveň a týmu přinesla potřebnou herní praxi do nadcházející sezóny a poznatek, že když budeme kvalitně pracovat na tréninku, můžeme se rovnat i s těmi nejlepšími. 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací