Generální partner - Skupina ČEZ

Celostátní kolo minivolejbalu v Karlových Varech

12. 6. 2022 (zdroj: text i foto: Pavel Flekač, komentářů: 0)
Foto: Celostátní kolo minivolejbalu v Karlových Varech

Český volejbalový svaz pověřil organizováním této velké akce VK ČEZ Karlovarsko

Ve dnech 4. a 5. června proběhlo v Karlových Varech Celostátní kolo barevného minivolejbalu za účasti 110 týmů z mnoha koutů naší republiky, a to ve spolupráci Českého volejbalového svazu a VK ČEZ Karlovarsko.

Pro organizátory tento svátek začal již v pátek v odpoledních hodinách, kdy bylo třeba připravit pro mladé sportovce 18 mobilních hřišť rozdílných parametrů.

Sobotní ráno týmy dětí obdržely volejbalová trička příslušných barev a volejbalová zábava nejmenších mohla začít, zápas střídal zápas, na hřištích bylo slyšet radostné výkřiky, výskot, vzájemné povzbuzování, ale i fandění přítomných rodičů a trenérů. Jediným menším škraloupem na tomto dni byla jen nepřízeň počasí, která sportovce vyhnala z hřišť a organizační výbor byl okolnostmi donucen zbývajících pár kol tohoto herního dne přesunout do dne následujícího, nicméně chlapci a děvčata nesmutnili, protože v rámci tohoto víkendového svátku volejbalu byla i možnost zúčastnit se a zafandit českým hráčům a hráčkám národních týmů při zápasech Golden European League v blízké Hale míčových sportů, kteří se jim odměnili za jejich podporu vítězstvími v obou zápasech.

 

Nedělní ráno začalo oproti plánu o něco dříve, aby se dohrály zápasy z předešlého dne, po jejichž odehrání tento turnaj navštívili hráči českého reprezentačního týmu. Je nutno podotknout, že během pár vteřin byli reprezentanti v obležení nadšených dětí se zářícíma očima žádajících o podpis na předem rozdané kartičky a trička. Po společné fotografii všech účastníků turnaje s hráči reprezentace a rozlosování do finálových skupin mohl oficiálně začít druhý herní den turnaje.

 

I přes únavu z předešlého dne chlapci a dívky předváděli úžasné výkony a mnozí z nich se zlepšovali zápas od zápasu a odměnou jim byla radost z dobré hry.

 

Zvuky míčů utichly, zápasy byly dobojovány a přiblížil se závěr turnaje.

 

Za povedeným turnajem udělalo pověstnou tečku vyhlašování, kde  byly všechny týmy odměněny za svou snahu a předvedenou hru pamětními medailemi, diplomem, volejbalovým sešitem a něčím dobrým na zub.  

 

Fotogalerie z turnaje zde.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací