Generální partner - Skupina ČEZ

6.ročník volejbalového kempu

8. 8. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 6.ročník volejbalového kempu

85 dětí se 5 dní bavilo volejbalem. Došlo i na setkání s hráči A týmu.

Ve dnech 1.-5.-8. 2022 se ve volejbalovém areálu v Tuhnicích uskutečnil již 6. ročník volejbalového kempu VK Karlovarsko. Tento ročník přinesl prozatím největší zájem z řad volejbalové veřejnosti. Celých pět dní se volejbalem bavilo 85 dětí, což je prozatímní rekord našich srpnových kempů. Na kemp přijela i děvčata z velké dálky - Třeboň a Jičín jsou trochu z ruky, ale děvčata neváhala a dorazila. Jako každý rok se šest skupin střídalo na písku a na antuce, kde jim trenéři našeho klubu připravili kvalitní tréninky a zábavu. Počet trenérů byl adekvátní počtu účastníků a o volejbalové naděje se tedy staralo 12 trenérů. Jako zajímavost můžeme napsat, že mezi trenéry se zařadila i Verča, která s volejbalem začínala právě na našich prvních kempech.

 

Kromě volejbalu jsme již tradičně navštívili bazénové centrum v KV Areně, kde především tobogán prošel velkou zatěžkávací zkouškou. Při atletickém dopoledni jsme vynechali běh přes překážky a tedy za celou dobu kempu nedošlo k žádnému zranění. Ve čtvrtek a v pátek přišli předávat své zkušnosti i hráči A týmu VK Karlovarsko. Dětem se návštěva moc libila. V pátek dokonce došlo na několik soubojů v plážovém volejbalu mezi účastníky kempu a hráči A týmu. Výsledky raději nebudeme zveřejňovat. V každé polední pauze byla vyhlášena nějaká soutěž o atraktivní ceny v podobě dresů hráčů A týmu VK Karlovarsko. O tyto soutěže byl velký zájem a především soutěže o to, kdo namaluje nejlépe trenéra Standu Houdu nebo složí báseň na trenéra Flekyho, měly velký úspěch. Každý účastník si kromě zážitků a nových přátelství odvezl i drobné ceny. Jsme moc rádi, že kemp se stále těší velkému zájmu a doufáme, že příští rok to nebude jinak.

 

Děkujeme všem za přízeň. Krásný zbytek léta.

 

Fotogalerie zde 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací