Generální partner - Skupina ČEZ

Tradiční Mikulášský turnaj

7. 12. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Tradiční Mikulášský turnaj

Ve čtvrtek 1.12. se v hale míčových sportů uskutečnil tradiční Mikulášský turnaj našeho klubu. Do turnaje se přihlásilo rekordních 37 dvojic. Po bojích v základních skupinách se odehrály vyřazovací boje. Po dramatických zápasech vyhrála dvojice Avengers - Jakub Novotný, Honza Eckhardt, která ve finále porazila favority turnaje Huďata - Ondra Hudeček, Ondřej Hudeček. Třetí místo vybojovala dvojice J a T - Jirka Mašek a Tomáš Mašek.

 

Zápasy se hrály na čas a byly v nich vidět nádherné volejbalové momenty. Do turnaje se opět zapojilo mnoho rodičů, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát se svými dětmi volejbal. V hale byla po celou dobu pohodová, krásná a přátelská atmosféra. Na ochozu haly bylo připraveno občerstvení, takže hráči, kteří měli zrovna volno mohli nabírat síly. V průběhu turnaje se v hale objevili i hráči našeho A týmu, kteří přišli podpořit naše volejbalové naděje a nasát atmosféru turnaje. Zároveň předávali ceny pro každou dvojici. Ceny do turnaje věnovali Ondra Hudeček, který dal klubové oblečení a Lukáš Vašina, který obdaroval vítěze poukázkou do Gazza sportu. Děkujeme. Na závěr turnaje halu také navštívil Mikuláš, čert a anděl, kteří odměnili děti za jejich celoroční chování při tréninku a turnajích.

 

Děkujeme všem za účast a vytvoření skvělé atmosféry. Poděkování patří i Flekymu a jeho partnerce Páje za přípravu občerstvení, Hudcovi za ceny do turnaje.

Díky a příští rok se opět těšíme na báječný Mikulášský turnaj.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací