Generální partner - Skupina ČEZ

Letní volejbalové kempy

17. 8. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Letní volejbalové kempy

Letní volejbalový kemp má za sebou již svůj sedmý ročník.

Po bronzové sezóně našeho A-týmu pokračoval letní program klubu v zajetých kolejích. Jako tradičně tedy proběhly tři turnusy letního kempu VK ČEZ Karlovarska. První kemp se pod vedením Daniela a Jana Kasanů zaměřil na plážový volejbal. Další dva už se pak věnovaly volejbalu šestkovému. Zhodnocení celého volejbalového léta se ujal hlavní organizátor všech kempů Víťa Mašek.

 

 Jak bys zhodnotil uplynulé kempy tohoto léta?

Všechny tři kempy se určitě povedly. Vždy byla naplněna kapacita kempu, což znamená, že celkem se našich kempů zúčastnilo 165 dětí. Myslím, že na všech kempech byla parádní přátelská atmosféra. O děti se staralo na všech kempech celkem 18 trenérů. Své zkušenosti předávali i hráči A týmu - Jan Kasan a Filip Houda. Samozřejmě nechyběl ani bývalý kapitán reprezentace i našeho A týmu Ondra Hudeček. Opět se nám podařilo zaujmout děti volejbalem, který není na naučení úplně jednoduchý, ale o to větší radost přináší, když ho člověk ovládá. 

 

Co si myslíš, že tyto kempy mohou přinést pro budoucnost VK ČEZ Karlovarska a vůbec volejbalu v regionu?

Organizování našich kempů by mělo přinést celkově větší zájem dětí o volejbal. Po každém kempu se nám zvýší zájem dětí o naše tréninky. Kluci, kteří volejbal nehráli a přihlásili se do našich kempů, tak od září nastupují trénovat do klubu, což nás velmi těší a je to jeden ze základních cílů pořádání kempů. Další z cílů je dát dětem možnost se o prázdninách sportovně realizovat, najít nové kamarády a setkat se i s profesionálními hráči našeho A týmu. Kempy jsou otevřeny pro všechny děti, takže se hlásí děti z celého regionu, což je pro nás velmi pozitivní a doufáme tak i v lepší spolupráci mezi kluby v regionu.

 

Co očekáváš od kempů příštího roku?

Příští rok opět otevřeme tři turnusy našich kempů. Jeden z nich bude zaměřen pouze na plážový volejbal a další dva budou zaměřeny na plážový i šestkový volejbal. Kapacitu opět navýšíme, abychom uspokojili poptávku. Termíny našich kempů jsou každý rok ve stejný čas, ale přesné termíny ohlásíme jako vždy na začátku kalendářního roku. Doufám, že překonáme letošní počty dětí a opět budeme rozdávat volejbalovou radost i přes prázdniny. Celý náš trenérský tým se již teď těší na příští rok a na všechny kempy co budeme pořádat.

Na příští rok se tedy těšíme na další povedené ročníky a doufáme v co nejvyšší zájem dětí o volejbal. Díky patří hlavně všem trenérům a partnerům, kteří se podíleli na našich kempech

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací