Generální partner - Skupina ČEZ

1. kolo krajského přeboru kategorie U20

25. 9. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 1. kolo krajského přeboru kategorie U20

Krajský přebor kategorie U20 začal 24.9.2023.

V neděli 24.9.2023 se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru kategorieu U20. V této kategorii jsou opět spojené tři krajské přebory - karlovarský, ústecký a plzeňský. Dohromady tedy hraje soutěž šest družstev. Systém tohoto přeboru je určen tak, že vždy na každém tunaji jedno družstvo vynechává, takže každý turnaj je pro pět týmů. Soutěž hrají následující družstva: VK Karlovarsko, Volejbal Sokolov, VK Jirkov, Volejbal Klatovy, Ústí nad Labem a Teplice. První kolo se konalo v Jirkově a tento turnaj vynechalo družstvo Teplic. 

 

Prvním soupeřem našich kluků bylo družstvo z Ústí nad Labem. Do tohoto utkání jsme bohužel vstoupili velmi nervózně a od začátku jsme museli dotahovat ztrátu. To se nám povedlo a první set se dostal do koncovky, kde jsme bohužel opět udělali tři chyby na příjmu a tím jsme set prohráli 24:26. Ve druhém setu jsme náš výkon vylepšili,ale ani to nestačilo na dobře hrající Ústí. Bohužel nás srážely vlastní nevynucené chyby. Tedy s Ústím prohra 0:2 (-24,-20).

 

Druhé utkání proti družstvu Klatov jsme odehráli v lepší formě než předchozí zápas. Kluci plnili lépe pokyny trenérů a v tomto utkání jsme udělali málo vynucených chyb a hra se celkově zpřesnila. Dobře jsme útočili a končeně se nám podařilo hrát dobře lehké míče v obraně v poli. Tedy v tomto zápase výhra 2:0 (24,18).

 

Ve třetím utkání nás čekal domácí Jirkov. Těžký soupeř, který má dobré smečaře. V prvním setu jsme hráli výborně. Jasně náš nejlepší set v turnaji. My hráli téměř bez chyby a soupeř po našem tlaku hodně chyboval. První set jasná výhra. Ve druhém setu se soupeř výrazně zlepšil. Hrál se pěkný a vyrovnaný volejbal. Bohužel opět se vloudilo několik chyb na naší stranu na příjmu a to rozhodlo, že zápas šel do 3. setu.  V rozhodující části utkání nám bohužel zcela odešel útok. Nebyli jsme se schopni prosadit a naše někdy až alibistické loby opravdu na soupeře nestačily. Tedy prohra 1:2 (13,-20,-10).

 

V posledním utkání turnaje nás čekal Sokolov. Bohužel v tomto utkání jsme pokračovali v tragickém výkonu v útoku. Jediný hráč, který byl schopen zasmečovat tvrdě byl nejmladší člen týmu Ondra Hudeček,ale to opravdu nestačilo. Dobře hrající soupeř nás opět tlačil podáním a naši přihrávači nestačili na kvalitní podaní. Bohužel prohra 0:2 (-27.-20).

 

Turnaju pro nás skončil 4. místem. Bohužel je to zklamání. Především naše hra na přijmu byla místy až tragická. Na tréninku je třeba pracovat více se soustředit. Nevadí, jedeme dál a v dalším tunaji zcela jistě předvedeme lepší výkony.

 

Sestava: Staněk, Kašpar, Bican, Hodan, Jindříšek, Vykhrystenko, Bobelčuk, Oeding, Hudeček

 

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací