Generální partner - Skupina ČEZ

2. kolo krajského přeboru kategorie U20

11. 10. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 2. kolo krajského přeboru kategorie U20

V Ústí nad Labem jsme hráli dobrý volejbal.

V neděli 8.10. 2023 se v Ústí nad Labem uskutečnilo druhé kolo krajského přeboru kategorie U20. Náš tým čekala čtyři utkání. První kolo v Jirkově se nám nevydařilo, takže v Ústí bylo potřeba zlepšit hru a připsat si co největší počet bodů. V tomto turnaji nehrálo družstvo Sokolova. Postupně nás tedy čekaly následující týmy: Ústí nad Labem, Teplice, Klatovy a Jirkov.

 

V prvním utkání proti domácímu Ústí jsme předváděli od začátku velmi dobrý výkon. Náše hra byla velmi koncentrovaná a bez velkého množství chyb. Dobře jsme podávali. Míče zdarma jsme přihrávali skvěle a následným útokem jsme supeři nedali moc šancí. Jasná výhra 2:0 (16,14) a plný bodový příděl do tabulky.

 

Ve druhém utkání nás čekal soupeř z Teplic. I v tomto utkání jsme hráli velmi dobře. Opět jsme skvěle podávali a opět jsme skvěle útočili po míčích zdarma. Po celou dobu utkání jsme udrželi koncentraci a předvedli velmi kvalitní výkon. Výhra 2:0 (14,10) a opět všechny body z tohoto utkání pro nás. 

 

Ve třetím utkání jsme změřili síly s hráčí Klatov. V tomto zápase jsme na začátku udělali několik chyb na přijmu a na útoku. Klatovy se dostaly do mírného vedení v prvním setu. Po vystřídání a lehkém upozornění na naší nekoncentrovanou hru jsme začali hrát opět dobrý volejbal. Kluci makali a dostali se do tempa z předchozích zápasů. Náskok Klatov jsme rychle smazali a ujali se vedení. Koncentraci a dobrý výkon jsme udrželi až do konce zápasu a další výhrou 2:0 (13,10) jsme si připsali body tabulky.

 

Poslední utkání proti Jirkovu bylo velmi vyrovnané. Naši borci hráli parádně. Celkově se hrál dobrý volejbal. První set jsme rozhodli velmi dobrým podáním a výbornou hrou v poli. Podařilo se nám vybrat útoky nejlepšího smečaře Jirkova a následně z této obrany bodovat.  Ve druhém setu se hra ještě více vyrovnala a set dospěl do koncovky. V té jsme byli lepší v obraně na síty a zápas jem zaslouženě vyhráli 2:0 (18,25).

 

V tomto turnaji jsme si tedy připsali do celkové tabulky maximální počet bodů. Kluci hráli výborně. Koncentrovaná hra s minimem chyb je základ. Je třeba dále pracovat na tréninku a budeme hrát ještě lépe. Děkujeme klukům za reprezentaci klubu.

 

Sestava: Bican, Eckhardt, Jindříšek, Bobelčuk, Skalický, Staněk, Hudeček, Kašpar, Hodan, Oeding, Herman.

 

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací