Generální partner - Skupina ČEZ

Český pohár starší žáci Chotěboř

15. 3. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Český pohár starší žáci Chotěboř

Naši starší žáci se zúčastnili 6.kola Českého poháru v Chotěboři

Tento víkend byl plný volejbalu. Starší žáci se v pátek 11.3. zúčastnili testování SCM v Hradci Králové a v sobotu 12.3. zajížděli do Chotěboře na 6.kolo Českého poháru mládeže. Zde se utkali se 4 soupeři a velice úspěšně, 3 výhry a 1 smolná prohra v tiebreaku.

 

Karlovarsko - Svitavy 2:1

Karlovarsko - Český Krumlov 2:0

Karlovarsko - Velké Meziříčí 1:2

Karlovarsko  - Havlíčkův Brod 2:1

 

Se soutěží ČP jsme se tedy rozloučili vcelku podařeně. "Obecně Český pohár starších žáků shlédávám jako výbornou soutěž, kde se kluci mohou porovnávat s hráči z celé republiky. Jen ten systém je neúprosný a první rozřaďovací turnaj v Hradci Králové pro Českou část rozhoduje o tom, v jakých skupinách se týmy budou pohybovat na dalších turnajích. A bohužel, nám se stalo, že hned na tento turnaj jsme nejeli v plné sestavě a i přes vyrovnané zápasy, jsme šli do spodní části." hodnotí soutěž trenér starších žáků Petr Konopka.

 

"Přesto jsme bojovali a neustále se zlepšovali a především v prosincovém a lednovém turnaji byla naše výkonnost na výborné úrovni a mohli jsme se měřit s týmy z horní části. Chyběla nám trochu konstantnější soustředěnost na hru ve všech zápasech turnajů a taky trochu štěstíčka a mohli jsme se dostat i na finálový turnaj, který se opět uskutečnil tento víkend v Hradci králové. Nicméně bych rád pochválil kluky za bojovnost a hlavně chuť do volejbalu, jmenovitě Tom Kneifl, Hynďa Milota, Kuba Herman, Oli Vykhrystenko, Ondra Hudec, Mates Frantes, Tobi Schusser, Adam Kučera, Seba Stehlík, kteří objeli většinu turnajů" doplnil Petr Konopka.

 

Někteří hráči již v příštím roce budou nastupovat v nově vytvořené soutěži U18, někteří zůstanou ještě v kategorii starších žáků, tudíž nasbírané zkušenosti mohou zúročit v následujícím ročníku ČP a dostat se třeba výše, včetně závěrečného finálového turnaje pro nejlepších 24 týmů.

 

"Rád bych také poděkoval kolegům trenérům za pomoc a i rodičům, kteří pomáhali především s odvozy na turnaje, nejvíce pak Tomovi Kneiflovi staršímu" poděkoval Petr Konopka.

 

Tým trenérů VK Karlovarsko

 

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací