Generální partner - Skupina ČEZ

Pojď hrát za Karlovarsko!

17. 3. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Pojď hrát za Karlovarsko!

Karlovarsko zajistí talentům profesionální sportovní zázemí i možnosti studia

Složka volejbalové mládeže v Karlových Varech se zkvalitňuje a roste. Stejně tak se rozrůstá počet kategorií, v nichž klub působí v nejvyšších domácích soutěžích. Aktuálně hraje Karlovarsko extraligu juniorů a kadetů. V příštím roce budou soutěže rozděleny na kategorie U22, U20 a vznikne nová extraliga U18 do které se klub určitě přihlásí.

 

Vedení Volejbalového klubu Karlovarsko usiluje o komplexní rozvoj mladých hráčů napříč celým Českem a o dlouhodobé zvýšení jejich sportovních kvalit. "Zdravá konkurence je důležitá v každém prostředí a ke zkvalitnění tréninkových procesů ve všech klubech povede určitá svobodná volba samotných mladých volejbalistů" uvažuje manažer VK ČEZ Karlovarsko Ondřej Hudeček. "Myslím, že hráč má mít do určitého věku šanci sám se rozhodnout, jakou cestou povedou jeho další volejbalové kroky. A když bude mít tuto svobodnou volbu, přinese to jen pozitiva. To vše samozřejmě za naplnění podmínek, které stanovuje přestupní řád Českého volejbalového svazu."

 

VK Karlovarsko hledá kluky narozené v letech 2002 až 2007, kteří chtějí být součástí klubu, úspěšného na domácí i evropské scéně. Právě zkušeností se špičkovou mužskou složkou chce vedení klubu využít k dosažení vrcholové mládežnické základny. "Přesvědčivou vizitkou naší mládeže jsou hráči, kteří prošli už v juniorském věku tímto úspěšným systémem a pak se prosadili do kádru mužského A-týmu. Jsou to Matyáš Džavoronok, Štefko, Baláž, Fišer, Houda," vypočítal manažer Hudeček. Kádrem Karlovarska prošla i řada reprezentantů v čele se čtvrtfinalisty loňského mistrovství Evropy Vašinou, Patočkou a Pfefferem. "Cílem klubu je vybudovat družstva, která budou bojovat o přední příčky ve všech mládežnických extraligových soutěžích."

 

Karlovarsko nabízí kvalitní a profesionální zázemí sportovního klubu. Vybraným jedincům pomůže připravit i patřičný studijní plán, má připravenou možnost výběru z okruhu středních škol a také dvou vyšších odborných škol zaměřených na sport, respektive cestovní ruch, s nimiž spolupracuje. "Vzdělání je pro nás na prvním místě," ujistil Hudeček. "Klub zajišťuje klukům ubytování a stravovací režim v blízkosti sportovišť. Stejně tak poskytuje zdravotní zabezpečení a fyzioterapii ve spolupráci s partnerskými organizacemi našeho klubu.

 

Tréninkový proces mládeže zajišťují kvalifikovaní trenéři, a ti nejlepší hráči budou mít možnost propojit se s A-týmem Karlovarska. "Hledáme kluky, které sport v první řadě baví, kteří se chtějí dál rozvíjet a společně dosáhnout dobrých výsledků" dodal manažer klubu. V případě vyššího zájmu ze strany talentovaných volejbalistů bude vypsán klasický nábor a zájemci dostanou možnost prohlédnout si tréninkové prostředí klubu i místa pro stravování a ubytování. Uchazeči o místo ve VK ČEZ Karlovarsko kontaktují přímo manažera klubu na adrese: [email protected].

 

Dotaník k náboru zde.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací