Generální partner - Skupina ČEZ

6.ročník volejbalového kempu

8. 8. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 6.ročník volejbalového kempu

85 dětí se 5 dní bavilo volejbalem. Došlo i na setkání s hráči A týmu.

Ve dnech 1.-5.-8. 2022 se ve volejbalovém areálu v Tuhnicích uskutečnil již 6. ročník volejbalového kempu VK Karlovarsko. Tento ročník přinesl prozatím největší zájem z řad volejbalové veřejnosti. Celých pět dní se volejbalem bavilo 85 dětí, což je prozatímní rekord našich srpnových kempů. Na kemp přijela i děvčata z velké dálky - Třeboň a Jičín jsou trochu z ruky, ale děvčata neváhala a dorazila. Jako každý rok se šest skupin střídalo na písku a na antuce, kde jim trenéři našeho klubu připravili kvalitní tréninky a zábavu. Počet trenérů byl adekvátní počtu účastníků a o volejbalové naděje se tedy staralo 12 trenérů. Jako zajímavost můžeme napsat, že mezi trenéry se zařadila i Verča, která s volejbalem začínala právě na našich prvních kempech.

 

Kromě volejbalu jsme již tradičně navštívili bazénové centrum v KV Areně, kde především tobogán prošel velkou zatěžkávací zkouškou. Při atletickém dopoledni jsme vynechali běh přes překážky a tedy za celou dobu kempu nedošlo k žádnému zranění. Ve čtvrtek a v pátek přišli předávat své zkušnosti i hráči A týmu VK Karlovarsko. Dětem se návštěva moc libila. V pátek dokonce došlo na několik soubojů v plážovém volejbalu mezi účastníky kempu a hráči A týmu. Výsledky raději nebudeme zveřejňovat. V každé polední pauze byla vyhlášena nějaká soutěž o atraktivní ceny v podobě dresů hráčů A týmu VK Karlovarsko. O tyto soutěže byl velký zájem a především soutěže o to, kdo namaluje nejlépe trenéra Standu Houdu nebo složí báseň na trenéra Flekyho, měly velký úspěch. Každý účastník si kromě zážitků a nových přátelství odvezl i drobné ceny. Jsme moc rádi, že kemp se stále těší velkému zájmu a doufáme, že příští rok to nebude jinak.

 

Děkujeme všem za přízeň. Krásný zbytek léta.

 

Fotogalerie zde 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací