Generální partner - Skupina ČEZ

Volejbalová sezóna je za dveřmi. Karlovarsko nabízí sportovní i společenské zážitky

18. 8. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Volejbalová sezóna je za dveřmi. Karlovarsko nabízí sportovní i společenské zážitky

Mezinárodní turnaj, večírek s extraligovými mistry či volejbalový ples. I taková lákadla čekají na příznivce Volejbalového klubu Karlovarsko.

Ti nejvěrnější, majitelé dlouhodobých vstupenek, si mohou vyřídit permanentku na celou sezónu už měsíc před startem extraligy. "V pondělí 22. srpna od 15hod spouštíme výměnu pro stávající majitele permanentek. Provozní dobu kanceláře fanoušci najdou na našem webu v sekci vstupenky," popsal manažer klubu Ondřej Hudeček.

 

Inflace a globální ekonomická situace se bohužel podepsaly i na výši vstupného na sportovní události. Volejbalové Karlovarsko se proto snaží navýšení ceny fanouškům kompenzovat. "Držitelé permanentky budou mít v ceně vstup na všechna utkání sezóny včetně zápasů Ligy mistrů a celého play-off extraligy. Navýšení vstupného se zároveň snažíme vracet zpátky našim fanouškům poskytováním různých služeb," ujistil manažer Hudeček.

 

Volný vstup budou mít všichni zájemci například druhý zářijový víkend na silně obsazenou Velkou cenu porcelánu. Na mezinárodním turnaji se v Hale míčových sportů představí kromě domácího mužstva i extraligové Kladno, švýcarský TSV Joma a elitní rakouský tým Hypo Tirol Innsbruck.

 

"Dále se lidé můžou těšit na pozapásovou party na prvním domácím utkání extraligy v sobotu 24. září," doplnil Hudeček. "V Hale proběhne after party, kdy nám zahraje DJ ty největší pecky, budeme mít fotokoutek s mistrovským pohárem, barmanskou show a chybět nebude ani setkání fanoušků s hráči a autogramiáda."

 

Všichni příznivci společenské zábavy by si měli do kalendáře zapsat i termín 10. března. To zase karlovarskou kulturní scénu okoření tradiční volejbalový ples.


VK ČEZ Karlovarsko - sezóna 2022/23: VÝMĚNA STÁVAJÍCÍCH PERMANENTEK
KDY: od 22. srpna
KDE: kancelář klubu v Hale míčových sportů

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací