Generální partner - Skupina ČEZ

Soustředění mládeže

26. 8. 2022 (zdroj: text: , foto: Viktor Skořepa, komentářů: 0)
Foto: Soustředění mládeže

Soustředění mládeže našeho klubu proběhlo ve dnech 15.-21.8.2022 v Chebu.

Po roce jsme se vrátili do Chebu, kde jsme uspořádali soustředění pro naše mláděžnické složky. Od pondělí 15.8. do neděle 21.8. 2022 trénovalo 44 našich hráčů. Kluci byli rozděleni do čtyř skupin. Toto rozdělení proběhlo podle věkových kategorií, ve kterých budou kluci nastupovat v následující sezóně. Tedy skupina U22 pod vedením Jakuba Kolouška a Martina Kopa, skupina U18 pod vedením Petra Konopky a Standy Houdy, skupina U16 pod vedením bratrů Maškových a skupina U14 pod vedením Pavla Flekače, Viktora Skořepy a Lenky Horákové. Nad celým soustředěním držel dozor manažer klubu Ondřej Hudeček.

 

Všechny skupiny měly stejný počet tréninkových jednotek na den. Dopolední blok, který trval tři hodiny byl z části naplněn rozvojem pohybových schopností a z druhé části rozvojem volejbalových herních činností jednotlivce. Odpolední blok o délce dvou hodin byl zaměřen především na herní systémy. Večerní dvouhodinový blok byl zaměřen na dolňkové sporty. Kluci si tedy zahráli kromě volejbalu i florbal, fotbal, rugby nebo házenou. Součástí tréninkových jednotek byla i návštěva posilovny. K rozvoji pohybových schopností jsme využívali i venkovní hřiště s umělým povrchem a přilehlý park, kde byl prostor především pro atletiku. Ve středu ráno absolvolali všichni naši hráči protahovací a kondiční hodinu s profesionálkou z našeho partnerského zařízení MEDEOR KV. Tato hodina byla velmi přínosná, protože si chlapci odnesli spoustu nových poznatků a naučili se nová cvičení pro zlepšení držení těla. Moc děkujeme!!!

 

Samozřejmě došlo i na odpočinkové dopoledne či odpoledne, kdy jednotlivá družstva poznávala krásy Chebu a okolí. Družstva U18 a U22 vyrazila na procházku k přírodnímu koupališti a družstva U16 a U14 vyrazila na procházku do centra Chebu. Soustředění bylo pro naše hráče velmi náročně, ale myslíme si, že jim dalo hodně a mají dobrý základ do nadcházející sezóny, kde se opět dvě družstva představí v nejvyšší soutěži.

 

Děkujeme městu Cheb a jeho organizacím za skvělé podmínky a těšíme se na příští rok.

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací