Generální partner - Skupina ČEZ

1. kolo krajského přeboru starších žáků

3. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 1. kolo krajského přeboru starších žáků

První turnaj bez prohry

V neděli 25.9.2022 náš klub pořádal 1. kolo krajského přeboru starších žáků. V této soutěži nastupují družstva ze tří krajů, což je velmi prospěšné pro kvalitu hry a rozvoj našich žáků, protože si zahrají s více soupeři. Dohromady se přihlásilo do soutěže 10 týmů. Zastoupení mají karlovarský kraj, plzeňský kraj a kraj ústecký. Týmy byly rodělelny podle loňských výsledků do dvou skupin.

Za pomoc při pořádání turnaje patří dík zapisovatelům z řad hráčů U18 - Schusser, Kneifl, Tomáš. A také rozhodčím - Flekač, Horáková, Vajtr, Mašek T., Stefanocič. Bez těchto lidí, kteří v neděli trávili čas v hale, by to nešlo. Díky moc!

Náš tým starších žáků se postupně utkal s následujícími soupeři: Teplice, Plzeň, Litvínov a Aš. Všechna utkání úvodního turnaje se hrála netradičně na dva sety. Naši starší žáci 3x vyhráli 2:0 a pouze s Plzní remízovali 1:1. Díky horšímu celkovému skóre tedy obsadili v turnaji 2. místo a v příštím kole si tedy zahrají ve skupině s lepšími týmy - první tři týmy z druhé skupiny. Turnaj se uskuteční 9.10. v Ústí nad Labem.

 

Náš tým se na turnaji představil se 14 hráči a každý z kluků si zahrál. Někdo méně a někdo více, ale všichni vyzkoušeli zápasouvou atmosféru. Výkony hráčů byly na první turnaj vcelku dobré. Nový systém, který hrajeme se nám podařilo dodržovat, což byl jeden z úkolů prvního turnaje sezony. Stále vázně komunikace hráčů na hřišti, ale to se usilovným tréninkem jistě zlepší. Kluci vědí, že na tréninku je třeba makat na 100% a jen to přinese zlepšení ve hře. Věříme, že na další turnaj opět pojedeme v plné sestavě a v kvalitnější skupině předvedeme dobru hru a dobré výsledky. Díky všem klukům za reprezentaci klubu.

 

Sestava: Hudeček, Mašek, Gulevič, Frantes, Siegl, Pupík, Gebhard, Neumann, Kružliak, Bělohlávek, Homolka, Hradílek, Vastl, Horák

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací