Generální partner - Skupina ČEZ

1. kolo krajského přeboru starších žáků

3. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 1. kolo krajského přeboru starších žáků

První turnaj bez prohry

V neděli 25.9.2022 náš klub pořádal 1. kolo krajského přeboru starších žáků. V této soutěži nastupují družstva ze tří krajů, což je velmi prospěšné pro kvalitu hry a rozvoj našich žáků, protože si zahrají s více soupeři. Dohromady se přihlásilo do soutěže 10 týmů. Zastoupení mají karlovarský kraj, plzeňský kraj a kraj ústecký. Týmy byly rodělelny podle loňských výsledků do dvou skupin.

Za pomoc při pořádání turnaje patří dík zapisovatelům z řad hráčů U18 - Schusser, Kneifl, Tomáš. A také rozhodčím - Flekač, Horáková, Vajtr, Mašek T., Stefanocič. Bez těchto lidí, kteří v neděli trávili čas v hale, by to nešlo. Díky moc!

Náš tým starších žáků se postupně utkal s následujícími soupeři: Teplice, Plzeň, Litvínov a Aš. Všechna utkání úvodního turnaje se hrála netradičně na dva sety. Naši starší žáci 3x vyhráli 2:0 a pouze s Plzní remízovali 1:1. Díky horšímu celkovému skóre tedy obsadili v turnaji 2. místo a v příštím kole si tedy zahrají ve skupině s lepšími týmy - první tři týmy z druhé skupiny. Turnaj se uskuteční 9.10. v Ústí nad Labem.

 

Náš tým se na turnaji představil se 14 hráči a každý z kluků si zahrál. Někdo méně a někdo více, ale všichni vyzkoušeli zápasouvou atmosféru. Výkony hráčů byly na první turnaj vcelku dobré. Nový systém, který hrajeme se nám podařilo dodržovat, což byl jeden z úkolů prvního turnaje sezony. Stále vázně komunikace hráčů na hřišti, ale to se usilovným tréninkem jistě zlepší. Kluci vědí, že na tréninku je třeba makat na 100% a jen to přinese zlepšení ve hře. Věříme, že na další turnaj opět pojedeme v plné sestavě a v kvalitnější skupině předvedeme dobru hru a dobré výsledky. Díky všem klukům za reprezentaci klubu.

 

Sestava: Hudeček, Mašek, Gulevič, Frantes, Siegl, Pupík, Gebhard, Neumann, Kružliak, Bělohlávek, Homolka, Hradílek, Vastl, Horák

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací