Generální partner - Skupina ČEZ

2. kolo krajského přeboru starších žáků

10. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 2. kolo krajského přeboru starších žáků

9.10.2022 Ústí nad Labem

Druhé kolo krajského přeboru starších žáků proběhlo v neděli 9.10.2022 v Ústí nad Labem. V tělocvičnách ZŠ Rabasova se odehrálo 10 utkání, ve kterých mezi sebou změřila síly následující družstva: SKV Ústí nad Labem, VK Aš, VK Karlovarsko, VK Jirkov a USK SLavia Plzeň. Krajský přebor je rozdělen do dvou skupin. V Ústí se hrála skupina o 1.-5. místo. V této skupině se pro příší kolo udržela družstva na 1.-3. místě. Družstva na 4. a 5. místě sestoupila do skupiny o 6.-10. místo. Skupinu 1.-5. pro příští turnaj doplní družstva na 1. a 2. místě ze skupiny o 6.-10. místo, která se hrála v Teplicích.

 

Naše družstvo odcestovalo v počtu 16 hráčů, což je naprosto skvělé, protože kluci tím ukazují svůj zájem o hru a soudržnost týmu. Během turnaje si zahráli všichni. Někteří méně a nekteří více. Všichni mají motivaci do tréninku, protože zápasy opravdu může hrát každý a nikdo nemá předem jasné místo v sestavě. Velký dík patří dobrovolníkům z řad našeho klubu, kteří pomohli s dopravou v tomto velkém počtu. Tedy dík si zaslouží Tomáš Mašek a Standa Houda.

 

Odehráli jsme čtyři utkání.

 

První zápas náš čekal favorizovaný tým VK Jirkov. Bohužel v tomto utkání se projevila síla soupeře na podání. Vždy jsme dostali několik es a také jsme dělali velké množství chyb, které pramení především z toho, že soupeř nás stále držel pod tlakem. Nervozita ze síly soupeře byla bohužel znát i při řešení jednoduchých situací, které jsme prostě nedokázali odehrát jako na tréninku. Tedy vcelku jasná prohra 0:2.

 

Druhé utkání jsme hráli s Plzní. S tímto týmem jsme na minlém turnaji hráli 1:1.  V neděli jsme do utkání nastoupili velmi dobře. Bylo znát,že nejsme ze soupeře tak zakřiknutí a kluci hráli pěkný volejbal. Především konečně dodržovali systém, který chceme hrát. Nedělali jsme zbytečné chyby a dokonce jsme hráli i dobře v obraně v poli. Dobré podání také přispělo k výhře 2:0.

 

Třetí utkání jsme odehráli s domácím Ústím. Zde je třeba napsat, že to bylo uplně stejné utkání jako s VK Jirkov. Opět jsme prohrávali už v šatně a to musíme změnit. Tedy jasná prohra 0:2.

 

Poslední zápas turnaje byli naším soupeřem hráči z Aše. Bohužel zde došlo k podcenění sopeře v prvním setu. Opět značné množství chyb. Naštěstí ve druhém setu jsme hru zlepšili. Její zpřesnění a dodržování pokynů trénera vedlo k tomu, že jsme dotáhli utkání do rozhodujícího třetího setu. Zde jsme již hráli dobrý volejbal. Výhra 2:1 nám zajistila 3. místo v turnaji a tedy setrvání v lepší skupině pro další turnaj, který se odehraje 6.11. v Klatovech. 

 

Sestava: Frantes, Hudeček, Bělohlávek, Kružliak, Neumann, Horák, Gulevič, Gebhard, Mašek, Pupík, Fusek, Siegl, Vastl, Homolka, Chvašťák, Hradílek

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací