Generální partner - Skupina ČEZ

2. kolo krajského přeboru starších žáků

10. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 2. kolo krajského přeboru starších žáků

9.10.2022 Ústí nad Labem

Druhé kolo krajského přeboru starších žáků proběhlo v neděli 9.10.2022 v Ústí nad Labem. V tělocvičnách ZŠ Rabasova se odehrálo 10 utkání, ve kterých mezi sebou změřila síly následující družstva: SKV Ústí nad Labem, VK Aš, VK Karlovarsko, VK Jirkov a USK SLavia Plzeň. Krajský přebor je rozdělen do dvou skupin. V Ústí se hrála skupina o 1.-5. místo. V této skupině se pro příší kolo udržela družstva na 1.-3. místě. Družstva na 4. a 5. místě sestoupila do skupiny o 6.-10. místo. Skupinu 1.-5. pro příští turnaj doplní družstva na 1. a 2. místě ze skupiny o 6.-10. místo, která se hrála v Teplicích.

 

Naše družstvo odcestovalo v počtu 16 hráčů, což je naprosto skvělé, protože kluci tím ukazují svůj zájem o hru a soudržnost týmu. Během turnaje si zahráli všichni. Někteří méně a nekteří více. Všichni mají motivaci do tréninku, protože zápasy opravdu může hrát každý a nikdo nemá předem jasné místo v sestavě. Velký dík patří dobrovolníkům z řad našeho klubu, kteří pomohli s dopravou v tomto velkém počtu. Tedy dík si zaslouží Tomáš Mašek a Standa Houda.

 

Odehráli jsme čtyři utkání.

 

První zápas náš čekal favorizovaný tým VK Jirkov. Bohužel v tomto utkání se projevila síla soupeře na podání. Vždy jsme dostali několik es a také jsme dělali velké množství chyb, které pramení především z toho, že soupeř nás stále držel pod tlakem. Nervozita ze síly soupeře byla bohužel znát i při řešení jednoduchých situací, které jsme prostě nedokázali odehrát jako na tréninku. Tedy vcelku jasná prohra 0:2.

 

Druhé utkání jsme hráli s Plzní. S tímto týmem jsme na minlém turnaji hráli 1:1.  V neděli jsme do utkání nastoupili velmi dobře. Bylo znát,že nejsme ze soupeře tak zakřiknutí a kluci hráli pěkný volejbal. Především konečně dodržovali systém, který chceme hrát. Nedělali jsme zbytečné chyby a dokonce jsme hráli i dobře v obraně v poli. Dobré podání také přispělo k výhře 2:0.

 

Třetí utkání jsme odehráli s domácím Ústím. Zde je třeba napsat, že to bylo uplně stejné utkání jako s VK Jirkov. Opět jsme prohrávali už v šatně a to musíme změnit. Tedy jasná prohra 0:2.

 

Poslední zápas turnaje byli naším soupeřem hráči z Aše. Bohužel zde došlo k podcenění sopeře v prvním setu. Opět značné množství chyb. Naštěstí ve druhém setu jsme hru zlepšili. Její zpřesnění a dodržování pokynů trénera vedlo k tomu, že jsme dotáhli utkání do rozhodujícího třetího setu. Zde jsme již hráli dobrý volejbal. Výhra 2:1 nám zajistila 3. místo v turnaji a tedy setrvání v lepší skupině pro další turnaj, který se odehraje 6.11. v Klatovech. 

 

Sestava: Frantes, Hudeček, Bělohlávek, Kružliak, Neumann, Horák, Gulevič, Gebhard, Mašek, Pupík, Fusek, Siegl, Vastl, Homolka, Chvašťák, Hradílek

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací