Generální partner - Skupina ČEZ

1.kolo Českého poháru starších žáků - U 16

27. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 1.kolo Českého poháru starších žáků - U 16

Ve dnech 15 - 16.10.2022 proběhlo v Hradci Králové 1.kolo Českého poháru starších žáků - U 16.

Náš klub vyjel v hojném počtu 14 chlapců. V sobotu 15.10.2022 proběhlo hned na úvod testování sportovních center mládeže. Hoši tak změřili síly ve skoku do výšky, hodu do dálky medicinbalem, člunkovým během a skokem z místa do dálky. Někteří jedinci se zařadili mezi nejlepší v republice v jednotlivých disciplínách.

Po testování nás čekala ve skupině "E" tři utkání, a to s týmy VK Euro Sitex Příbram, SK Meteor Praha, SKV Ústí nad Labem. 

První zápas s "Kocoury" z Příbrami začal nad očekávání dobře. Vstup na hřiště byl výborný, kluci si vytvořili bodový náskok a vedli si skvěle. Došlo ke střídání v týmu, aby si zahráli všichni a ukázali tak, co v nich je. Koncovka prvního setu kluky překvapila. Kocouři je dotáhli, bodovali a vyhráli první set. Druhý set byl mírně nervózní a přinesl klukům i přes velikou snahu prohru.

Hned po Příbrami nastoupili kluci na SK Meteor Praha. Vstup do zápasu byl raketový a jen díky mícháním v sestavě dokázal soupeř zkorigovat výsledek setu. Bohužel spousta nedorozumění v nové sestavě vedlo k prohře v setu druhém.  Tiebreak již v nejsilnější sestavě tým suverénně vyhrál a připsal si body za výhru.

SKV Ústí nad Labem byl naším dalším soupeřem.  Prohra v obou setech bolela. I přesto, že si kluci vedli herně dobře, šli do každého míče naplno s odhodláním vyhrát a poprat se o každý bod, to nevyšlo. Soupeř byl herně vyspělejší a projevilo se to na výsledku utkání.

Poslední sobotní zápas byl rozřazovací proti Plzni. Utkání bylo velice důležité. Vítěz se posunul do bojů o 6.-12. místo . Nervozita se proto na úvod projevila a tým nepodával takový výkon na jaký má. Trochu zvýšeného hlasu kluky zdravě nabudilo a výhra 2:0 nám udělala nakonec velkou radost.

V neděli nás čekali kvalitní zápasy o celkové umístění. První vyhraný set, proti Aeru Odolena Voda byl naším nejlepším výkonem v turnaji. Ovšem Odolena Voda se postupně zlepšovala. Vyhrála druhý set a přesunula utkání do tiebreaku. Ten byl vyrovnaný, ale vítězství si nakonec připsalo Aero.

V druhém zápase nás čekal VK Jirkov. Bohužel Jirkov na nás umí a to se ukázalo i v tomto utkání. I přes dobré pasáže jsme prohráli 2:0 a čekal nás zápas o konečné pořadí proti Lvům Praha.

Výhra na konec turnaje je vždy důležitá. Tento cíl jsem splnili výhrou 2:0 a umístěním na celkovém krásném 11. místě z 24 Týmů.

Velká pochvala klukům za umístění a za to, že se řídili radami trenéra a snažili se hrát naplno. Nám trenérům turnaj ukázal nedostatky, na kterých je třeba pracovat. Mezi ty hlavní patří hlasitá komunikace na hřišti, pohyb bez balonu a příjem tvrdého podání. Zápal do tréninků a zápasů je od kluků příkladný, takže zlepšení se jistě dostaví

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací