Generální partner - Skupina ČEZ

Český pohár U16 - Hradec Králové

21. 11. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Český pohár U16 - Hradec Králové

O listopadovém víkendu 19.-20.11. se uskutečnilo další kolo Českého poháru U16. Tým Karlovarska se v české sekci ocitl ve druhém výkonnostním koši mezi týmy na 9. - 16.místě. Turnaj pořádal oddíl Slavia Hradec Králové.

 

V sobotu brzo ráno nás venku vítá první letošní sníh. Cesty jsou naštěstí průjezdné a tak 12 statečných volejbalistů kolem 9 hodiny přijíždí na místo činu. První hrací den máme před sebou 4 utkání a v neděli další 3, což už je pěkná porce zápasů.

 

Do turnaje vstupujeme utkáním proti Jirkovu, kterého známe z našeho mezi-krajského přeboru. Bohužel respekt se soupeře je zbytečně veliký, takže náš zakřiknutý výkon nám úspěch nepřinesl. Druhým soupeřem je Choceň. Zde už je předvedená hra o poznání lepší a zápas rozhoduje zkrácený třetí set, ve kterém má více štěstí soupeř. Následující dvě utkání narážíme na soupeře těžšího kalibru a s Kolínem i Hradcem Králové prohráváme shodně 2:0. Soupeři nás přehrávají hlavně na podání a příjmu. Den pro nás tedy nekončí moc optimisticky. Naštěstí zdravé mladí háže prohry brzo za hlavou a utužuje svůj kolektiv na místní ubytovně. V jedenáct hodin jsou asi nejvíc unaveni trenéři a tak zavelí ticho a popřejí všem dobrou noc.

 

Ráno po snídani jako v pětihvezdě následuje přesun do haly, kde máme stále ještě naději na udržení ve skupině. Náš výkon je o poznání lepší než ten sobotní, bohužel vítězství proti Praze a Havlíčkovu Brodu nám to nepřináší. Čeká nás tak zápas útěchy proti našemu sousedovi ze Sokolova. Zde přichází moment, proč stojí za to obětovat čas těmto mladým sportovcům. Kluci bojují a perou se o každý balon. Celý set taháme za kratší konec, ale do závěru setu vstupují oba soupeři s vyrovnaným skóre. Nakonec díky velké bojovnosti set vyhráváme a ujímáme se vedení. Druhý set nás Sokolov přehraje na podání a přichází tedy poslední zkrácený set celého turnaje. Takže to nejlepší nakonec. Z kluků sálá adrenalin a nervozita zároveň. Všichni bojují a konečně svým přístupem dělají radost i trenérovi. Sladká tečka na závěr turnaje zaslouženě přichází v podobě vítězství 2:1.  

 

S pořekadlem "konec dobrý všechno dobrý? nasedáme do aut směr Karlovy Vary. Trenérovi se v hlavě celou cestu honí otázka "Proč sakra takhle nehráli celou dobu? a klukům zase "Co si dáme dneska v KFC? 

 

Výsledek z turnaje nás posílá do skupiny C. Ta se odehraje 3.-4. prosince v Karlových Varech společně se skupinou A. Kluci mají teď 14 dní na to, aby svoji formu ještě vylepšili a před domácím publikem převedli to nejlepší co v nich je.

 

Přijďte nás podpořit. Budeme se na Vás těšit v Hale míčových sportů

 

 

Ondra Hudeček

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací