Generální partner - Skupina ČEZ

Český pohár U16 - Hradec Králové

21. 11. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Český pohár U16 - Hradec Králové

O listopadovém víkendu 19.-20.11. se uskutečnilo další kolo Českého poháru U16. Tým Karlovarska se v české sekci ocitl ve druhém výkonnostním koši mezi týmy na 9. - 16.místě. Turnaj pořádal oddíl Slavia Hradec Králové.

 

V sobotu brzo ráno nás venku vítá první letošní sníh. Cesty jsou naštěstí průjezdné a tak 12 statečných volejbalistů kolem 9 hodiny přijíždí na místo činu. První hrací den máme před sebou 4 utkání a v neděli další 3, což už je pěkná porce zápasů.

 

Do turnaje vstupujeme utkáním proti Jirkovu, kterého známe z našeho mezi-krajského přeboru. Bohužel respekt se soupeře je zbytečně veliký, takže náš zakřiknutý výkon nám úspěch nepřinesl. Druhým soupeřem je Choceň. Zde už je předvedená hra o poznání lepší a zápas rozhoduje zkrácený třetí set, ve kterém má více štěstí soupeř. Následující dvě utkání narážíme na soupeře těžšího kalibru a s Kolínem i Hradcem Králové prohráváme shodně 2:0. Soupeři nás přehrávají hlavně na podání a příjmu. Den pro nás tedy nekončí moc optimisticky. Naštěstí zdravé mladí háže prohry brzo za hlavou a utužuje svůj kolektiv na místní ubytovně. V jedenáct hodin jsou asi nejvíc unaveni trenéři a tak zavelí ticho a popřejí všem dobrou noc.

 

Ráno po snídani jako v pětihvezdě následuje přesun do haly, kde máme stále ještě naději na udržení ve skupině. Náš výkon je o poznání lepší než ten sobotní, bohužel vítězství proti Praze a Havlíčkovu Brodu nám to nepřináší. Čeká nás tak zápas útěchy proti našemu sousedovi ze Sokolova. Zde přichází moment, proč stojí za to obětovat čas těmto mladým sportovcům. Kluci bojují a perou se o každý balon. Celý set taháme za kratší konec, ale do závěru setu vstupují oba soupeři s vyrovnaným skóre. Nakonec díky velké bojovnosti set vyhráváme a ujímáme se vedení. Druhý set nás Sokolov přehraje na podání a přichází tedy poslední zkrácený set celého turnaje. Takže to nejlepší nakonec. Z kluků sálá adrenalin a nervozita zároveň. Všichni bojují a konečně svým přístupem dělají radost i trenérovi. Sladká tečka na závěr turnaje zaslouženě přichází v podobě vítězství 2:1.  

 

S pořekadlem "konec dobrý všechno dobrý? nasedáme do aut směr Karlovy Vary. Trenérovi se v hlavě celou cestu honí otázka "Proč sakra takhle nehráli celou dobu? a klukům zase "Co si dáme dneska v KFC? 

 

Výsledek z turnaje nás posílá do skupiny C. Ta se odehraje 3.-4. prosince v Karlových Varech společně se skupinou A. Kluci mají teď 14 dní na to, aby svoji formu ještě vylepšili a před domácím publikem převedli to nejlepší co v nich je.

 

Přijďte nás podpořit. Budeme se na Vás těšit v Hale míčových sportů

 

 

Ondra Hudeček

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací