Generální partner - Skupina ČEZ

Tradiční Mikulášský turnaj

7. 12. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Tradiční Mikulášský turnaj

Ve čtvrtek 1.12. se v hale míčových sportů uskutečnil tradiční Mikulášský turnaj našeho klubu. Do turnaje se přihlásilo rekordních 37 dvojic. Po bojích v základních skupinách se odehrály vyřazovací boje. Po dramatických zápasech vyhrála dvojice Avengers - Jakub Novotný, Honza Eckhardt, která ve finále porazila favority turnaje Huďata - Ondra Hudeček, Ondřej Hudeček. Třetí místo vybojovala dvojice J a T - Jirka Mašek a Tomáš Mašek.

 

Zápasy se hrály na čas a byly v nich vidět nádherné volejbalové momenty. Do turnaje se opět zapojilo mnoho rodičů, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát se svými dětmi volejbal. V hale byla po celou dobu pohodová, krásná a přátelská atmosféra. Na ochozu haly bylo připraveno občerstvení, takže hráči, kteří měli zrovna volno mohli nabírat síly. V průběhu turnaje se v hale objevili i hráči našeho A týmu, kteří přišli podpořit naše volejbalové naděje a nasát atmosféru turnaje. Zároveň předávali ceny pro každou dvojici. Ceny do turnaje věnovali Ondra Hudeček, který dal klubové oblečení a Lukáš Vašina, který obdaroval vítěze poukázkou do Gazza sportu. Děkujeme. Na závěr turnaje halu také navštívil Mikuláš, čert a anděl, kteří odměnili děti za jejich celoroční chování při tréninku a turnajích.

 

Děkujeme všem za účast a vytvoření skvělé atmosféry. Poděkování patří i Flekymu a jeho partnerce Páje za přípravu občerstvení, Hudcovi za ceny do turnaje.

Díky a příští rok se opět těšíme na báječný Mikulášský turnaj.

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací