Generální partner - Skupina ČEZ

3. kolo Českého poháru starších žáků

8. 12. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 3. kolo Českého poháru starších žáků

3.-4.12.2022 se v Karlových Varech odehrálo 3. kolo Českého poháru starších žáků

Turnaj 3. kola Českého poháru starších žáků jsme pořádali v Hale míčových sportů v Karlových Varech. Pověření od Českého volejbalového svazu jsme dostali dokonce pro dvě skupiny ČP. Skupina A (nejlepších 8 týmů ČP) hrála na dvou hřištích a na druhých dvou hřištích hrála skupina C, tedy týmy aktuálně na 17.-24. místě v ČP starších žáků. Pro všechna družstva jsme zařizovali i ubytování a stravování. Ubytování bylo zajištěno v Domově mládže v Drahovicích a o stravu se starala restaurace Naproti. Oběma subjektům děkujeme za skvělou spolupráci. V každé skupině se odehrálo 28 zápasů. Děkujeme všem zapisovatelům a rozhodčím za jejich práci po oba hrací dny,.

 

Naše družstvo starších žáků pod vedením trenérů Maška a Hudečka hrálo skupinu C. Po minulém turnaji, kdy jsme spadli z lepší skupiny, naši kluci chtěli domácímu publiku ukázat zlepšený výkon, a to se také povedlo. V sobotu jsme odehráli čtyři utkání. V prvním utkání jsme porazili Plzeň 2:0. Ve druhém utkání jsme zvítezili 2:0 nad Sokolovem. Třetí utkání bylo dramatické a vyhráli jsme ho 2:1, soupeřem nám byly Klatovy. Poslední sobotní utkání jsme vyhráli nad Orionem Praha 2:0. Sobota tedy byla pro naše kluky velmi úspěšná. Kluci hráli dobře. Velký posun oproti minulému turnaji byl hlavně na podání. To jsme výrazně zlepšili a přestali jsme chybovat a naopak začali škodit soupeři. Druhým významně změněným faktorem naší hry byl příjem a hra míčů zadarmo. Zde byla vidět soustředěnost kluků. Slabší činností je stále bohužel mezihra. Na té je třeba pracovat stále a více.

 

V neděli naši kluci postupně narazili na následující týmy. Nový Bor jsme porazili 2:0. Dalším nedělním utkáním byl souboj s Meteorem Praha. Toto uitkání jsme také vyhráli 2:0. Posledním naším soupeřem byla Dukla Liberec. Bohužel poslední utkání turnaje jsme prohráli 1:2. Kluci v neděli hráli opět dobře. Jen zápas s Libercem se nám nevyvedl na příjmu, ale musíme pochválit kluky za bojovnost. Především v druhém setu se zvedli a vybojovali set i přes velmi nepřiznívý průběh. Turnaj jsme tedy vyhráli a dostali jsme se tak pro další boje v ČP do lepší skupiny.

 

Všem klukům moc děkujeme za reprezentaci klubu a doufáme, že nepoleví v tréninku a příště opět předvedou dobré výkony.

 

Sestava: Hudeček, Gulevič, Hirš, Mašek, Gebhard, Pupík, Bělohlávek, Neumann, Frantes, Siegl, Schusser, Homolka, Chvašťák, Kružliak

 

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací