Generální partner - Skupina ČEZ

3. kolo Českého poháru starších žáků

8. 12. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: 3. kolo Českého poháru starších žáků

3.-4.12.2022 se v Karlových Varech odehrálo 3. kolo Českého poháru starších žáků

Turnaj 3. kola Českého poháru starších žáků jsme pořádali v Hale míčových sportů v Karlových Varech. Pověření od Českého volejbalového svazu jsme dostali dokonce pro dvě skupiny ČP. Skupina A (nejlepších 8 týmů ČP) hrála na dvou hřištích a na druhých dvou hřištích hrála skupina C, tedy týmy aktuálně na 17.-24. místě v ČP starších žáků. Pro všechna družstva jsme zařizovali i ubytování a stravování. Ubytování bylo zajištěno v Domově mládže v Drahovicích a o stravu se starala restaurace Naproti. Oběma subjektům děkujeme za skvělou spolupráci. V každé skupině se odehrálo 28 zápasů. Děkujeme všem zapisovatelům a rozhodčím za jejich práci po oba hrací dny,.

 

Naše družstvo starších žáků pod vedením trenérů Maška a Hudečka hrálo skupinu C. Po minulém turnaji, kdy jsme spadli z lepší skupiny, naši kluci chtěli domácímu publiku ukázat zlepšený výkon, a to se také povedlo. V sobotu jsme odehráli čtyři utkání. V prvním utkání jsme porazili Plzeň 2:0. Ve druhém utkání jsme zvítezili 2:0 nad Sokolovem. Třetí utkání bylo dramatické a vyhráli jsme ho 2:1, soupeřem nám byly Klatovy. Poslední sobotní utkání jsme vyhráli nad Orionem Praha 2:0. Sobota tedy byla pro naše kluky velmi úspěšná. Kluci hráli dobře. Velký posun oproti minulému turnaji byl hlavně na podání. To jsme výrazně zlepšili a přestali jsme chybovat a naopak začali škodit soupeři. Druhým významně změněným faktorem naší hry byl příjem a hra míčů zadarmo. Zde byla vidět soustředěnost kluků. Slabší činností je stále bohužel mezihra. Na té je třeba pracovat stále a více.

 

V neděli naši kluci postupně narazili na následující týmy. Nový Bor jsme porazili 2:0. Dalším nedělním utkáním byl souboj s Meteorem Praha. Toto uitkání jsme také vyhráli 2:0. Posledním naším soupeřem byla Dukla Liberec. Bohužel poslední utkání turnaje jsme prohráli 1:2. Kluci v neděli hráli opět dobře. Jen zápas s Libercem se nám nevyvedl na příjmu, ale musíme pochválit kluky za bojovnost. Především v druhém setu se zvedli a vybojovali set i přes velmi nepřiznívý průběh. Turnaj jsme tedy vyhráli a dostali jsme se tak pro další boje v ČP do lepší skupiny.

 

Všem klukům moc děkujeme za reprezentaci klubu a doufáme, že nepoleví v tréninku a příště opět předvedou dobré výkony.

 

Sestava: Hudeček, Gulevič, Hirš, Mašek, Gebhard, Pupík, Bělohlávek, Neumann, Frantes, Siegl, Schusser, Homolka, Chvašťák, Kružliak

 

Komentáře


Letní volejbalový kemp 2023

Nejbližší zápasyKompletní program

16.10.Prosek - Karlovarsko2:3
19.11.Karlovarsko - Benátky n. J.3:1
19.11.Lvi - Karlovarsko3:0
20.11.Prosek - Karlovarsko1:3
20.11.Karlovarsko - Ostrava3:0

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Black Volley Beskydy309
2.DUKLA Liberec216
3.VK ČEZ Karlovarsko122
4.SK Prosek Praha031

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.Green Volley Frýdek-Místek309
2.Vlci Nový Jičín216
3.VK Karlovarsko - Ostrov123
4.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou030

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2023 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací