Generální partner - Skupina ČEZ

Hodnocení soustředění starších žáků trenérem Konopkou

30. 8. 2020 (zdroj: text i foto: , komentářů: 0)
Foto: Hodnocení soustředění starších žáků trenérem Konopkou

Petr Konopka hodnotí soustředění své tréninkové skupiny

Od 24.8. do 28.8. proběhlo v Merklíně soustředění starších žáků pod vedením mládežnických trenérů VK Karlovarsko a Ostrova Petra Konopky, Viktora Skořepy, Míry Krížka a Pavla Flekače. Zúčastnilo se 20 kluků, kteří byli během 5ti dnů přípravy podrobeni předsezonímu testování fyzické i volejbalové výkonnosti. Každý den se rozdělil do 4 fází, ranního tréninku zaměřeného na získávání fyzičky, dvou odpoledních zaměřených na volejbalové dovednosti HČJ a hru a večerního tréninku, kde si žáci, formou turnajů 4 týmů, vyzkoušeli hry z jiných sportovních odvětví (fotbal, frisbee a rugby). "Ze začátku bylo znát, že žáci příliš  nevěděli co je čeká, především z hlediska fyzické přípravenosti. Nicméně ke všem tréninkům následně  přistoupili, na svůj věk, velice zodpovědně a tréninkové jednotky plnili na 100% a někteří snad i více. Stále je před námi spousta práce, hlavně co se týká herních činností jednotlivce, přesto  pevně věřím, že pokud kluci budou makat jako na soustředění, výsledky se brzo dostaví a budeme schopni předvádět zajímavé výkony v přihlášených soutěžích pro sezónu 2020/21 a to Českém poháru starších žáků a Krajské soutěži" říká náš nový hlavní  trenér kategorie starších žáků Petr Konopka.  
" Chtěl bych poděkovat všem za uspořádání soustředění, partnerům VK Karlovarsko, bez kterých bychom soustředění nemohli realizovat, obcí Merklín, Hotelu pod Lesem v Merklíně za vynikající zázemí a stravu, trenérům, rodičům a zejména klukům za přístup. Už se těším na sezonu a doufám, že naši mladí borci také".
Od středy 2.9. začíná sezóna v hale. Tři společné tréninky týdně, a pro zájemce i individuální tréninky navíc, budou naši starší žáci absolvovat v Hale míčových sportů v Karlových Varech. 
Někteří jsou přihlášeni na výběrové kempy Naděje 2007 pořádáné ČVF pod vedením Jiřího Zacha a Zdeňka Haníka, kde budou sbírat zkušenosti od bývalých či současných  reprezentačních trenérů různých kategorií. "Je to výběr starších žáků z celé republiky, kluci si vyzkouší jaké to je se zúčastnit reprezentační akce, naučí se něco navíc a ještě se o nich bude vědět pro výběry následujících kategoriích kadetů a  juniorů" doplňuje Petr Konopka.

Komentáře


Nejbližší zápasyKompletní program

15.10.Karlovarsko - Příbram2:3
18.11.Karlovarsko - Brno0:3
18.11.Karlovarsko - Č. Budějovice1:3
19.11.Blue Ostrava - Karlovarsko3:1
19.11.Příbram - Karlovarsko2:3

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.ČEZ Karlovarsko319
2.VK Trox Příbram319
3.VSC Zlín226
4.SKV Ústí nad Labem224
5.Kladno042

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB
1.VK Lvi Praha4012
2.SGLD Brno319
3.ČEZ Karlovarsko225
4.Spartak Velké Meziříčí133
5.VK SPORT Rychnov nad Kněžnou041

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Nejbližší zápasyKompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

PTýmVPB

Partneři mládeže

© 2024 Mládež - VK ČEZ Karlovarsko
Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací